the worst idea I've ever had

19. října 2015 v 23:07 | Zumi |  news
Zatraceně...
Zase jsem se odmlčela na víc než měsíc. Oo Nebudu se vymlouvat na to, že jsem neměla čas, protože času jsem měla dost. Prostě a jednoduše jsem se zasekla, především kvůli vlastním problémům, které mi spamujou mozek, a u povídek tradičně jenom čekám, až ke mně přijdou vhodná slova.
Moje problémy? No, spousta lidí by nad tím mávla rukou a vůbec by to neoznačila za problémy (viz. oblíbená rodičovská hláška "co by za to děti v Africe daly!", ačkoli s přílivem uprchlíků nejspíš rychle ztrácí na oblíbenosti XD), ale já jsem já a mně to docela zaměstnává myšlenky.
Jak byste asi u dvacetiletý holky se sklony k romantismu a snění čekali, dost mi motaj hlavu kluci (ehm, kluk...), ale na to už mám osobní vrbu (promiň a děkuju) a navíc je to moc osobní na to, abych to vyvěsila na internet, takže to nechám stranou. XD
Pak je tu to, že jsem začala chodit na novou vysokou. Na té minulé jsem vydržela měsíc, pak jsem utekla na rok na pomaturitní angličtinu. Tahle sice není tak velký skok do neznáma (a tak velký přešlap), ale stejně to s ní nevidím o moc slavněji. Nemůžu to vzdát stejně rychle jako před rokem, hlavně protože to dlužím rodičům, ale osobně si dávám tak jeden semsetr. Pořád se hledám a nemám pocit, že bych se na téhle škole našla. Bohužel jsem člověk, který potřebuje buď vlastní motivaci, nebo vnější donucení, aby se do něčeho opravdu pustil, což je na vysoké potřeba. Což je taky důvod, proč těm vysokejm tak nějak nemůžu přijít na chuť, když jsem pořád nenarazila na tu vyvolenou 'jo, tady vážně chci studovat!'. Což je v dnešní společnosti posedlé tituly docela problém...
To by bylo asi tak nějak ve stručnosti všechno, co jsem chtěla, abyste věděli. Prosím vás o další dávku trpělivosti, potřebuju si uspořádat... já vlastně ani nevím. Život, myšlenky, priority... Prostě a jednoduše potřebuju čas, aby se něco urovnalo. Tak. Je to divný, ale je to asi nejvýstižnější.
Ale budu neuvěřitelně ráda, když uslyším něco od vás! O vás od vás. :D Hrozně mi to pomáhá, když mám pocit nějaké zpětné vazby. ;)

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Khaculinka Khaculinka | 20. října 2015 v 0:13 | Reagovat

Mě momentálně pletou hlavu hned tři kluci :D a se střední to mám úplně stejně jako ty s vysokou, akorát já mám motivaci, že když nedodělám ani tuhle školu, tak jdu na kadeřnici a já vím, že mám na víc než dělat lidem vlasy... :/ jinak vůbec nepospíchej kvůli nám... :) dopřej si tolik času, kolik potřebuješ :)

2 nena nena | 20. října 2015 v 16:54 | Reagovat

Musím zdieľať tvoj názor. Chodím na vysokú tretí rok (teraz pracujem na Bakalárskej práci :D strach a hrôza, ešte to len začalo), tá škola ma vážne baví, rada tam chodím, aj keď dni kedy sa mi nechce samozrejme sú. Ale stále nemám pocit, že je to niečo, čo ma napĺňa. Chcem tam vydržať, už len kvôli priateľovi a rodičom, ktorí ma veľmi podporujú, ale aj keď ma tá škola baví (btw, chodím na žurnalistiku) nie som si celkom istá, či som sa v nej našla a už vôbec neviem, či by som sa tomu chcela venovať aj po škole...
Každopádne dopraj si času na poviedky koľko chceš, všetko záleží len od teba a tiež si myslím, že dobre si uvedomuješ, že na tvoje poviedky si počkáme, koľko bude treba ;)
Tak nech sa ti darí, veď uvidíš ako to bude pokračovať :D
P.S. Tú pesničku zbožňujem :3 :3

3 Pája Pája | 20. října 2015 v 19:07 | Reagovat

I když chodím teprve do devítky, myslím, že celkem chápu, proč je tak těžké zjistit, co je pro tebe to pravé. Já si letos budu muset vybrat střední a naprosto si nevím rady. Jsem snad jediná ve třídě. Moje jediné štěstí je, že jsem na osmiletém gymnáziu. Stejně mi plně nevyhovuje. A učitelé...prostě děs. Proto bych ráda přešla. Hrozně mě to děsí, takže si ani neumím představit, jak těžké bude vybrání vysoké.

4 Ráďuše Ráďuše | 22. října 2015 v 17:40 | Reagovat

Sic bych ti velmi ráda sdělila žhavé novinky ze svého "pražského" života, ale mám ten pocit, že bych ti akorát přidala trochu víc deprese.
Zrovna tu sedím nad učebnicí lékařské latiny a dumám nad svými slovy, které jsem pronesla zhruba čtyři roky zpátky: "Nechápu, proč nás nutí se tu latinu učit, vždyť ji nikdy nebudu potřebovat. Nechystám se ani na žádný lékařský obor." Ehm, ehm. Ne, že bych byla na "nóbl" lékařským oboru, ale on to ten zubní technik s požadavky na latinský jazyk včetně jeho gramatiky bohatě zastane. :D Moje nynější latina je tedy doslova "fialovej hnus" (knížka je fialová - nevím, jestli je to nějaké narážka, nebo tak, ale pobavilo mě to :D ).
V posledních dnech tohoto měsíce dumám, proč už nenapíšu sakra to, co jsem vymyslela. Jednoduše, asi jak jsi to shrnula ty, nemůžu najít slova. Nejspíš jsem neubrousila jen ty zuby ze sádry, ale zdá se, že i tu trochu českého jazyka a cit pro větnou stavbu.
A konečně, nemůžu se dočkat, až si zajdu do kina na poslední Hunger Games. Bezmezně věžím scénáristům, režisérům a hercům, že tuto trilogii se neopovážili ničím zprznit. Doufám, že to bude paráda. A kdyby nebyla: Cinemacity Flora a jejich boží sýrovo-šunkovej popcorn to jistí :D
No, snad jsem tě moc neukecala. Měj se krásně a přeju ti hodně slunce, dobrý nálady a úspěšný dny :)

5 Zumi Zumi | Web | 1. listopadu 2015 v 13:33 | Reagovat

[1]: To taky znám, tenhle stav. :D

[2]: Jé a jaká je žurnalistika? Nad tím už tak rok přemýšlím a říkám si, jestli bych to neměla zkusit, ale zrovna tak si říkám, že to asi není úplně pro mě. :D No, možná asi určitě, ale když pořád nemůžu vykouzlit žádnou školu, o které bych si myslela, že JE pro mě... :D Jinak myslím, že dneska je podstatné hlavně něco vystudovat a mít ten pitomej titul, práce už je něco jiného. Samozřejmě ne u všeho - doktoři by měli mít vystudovanou medicínu, ne ekonomii XD - ale spoustu lidí dělá úplně něco jiného, než co studovali. :D Takže to pak uvidíš, jak se ti bude chtít a co se ti naskytne za příležitosti. ;)

[3]: Tak držím palce s vybíráním. ;) Osobně myslím, že když člověk ví, co by chtěl v životě dělat, je varianta "druhý stupeň základky na gymplu a pak na střední" asi nejlepší, protože pak máš aspoň nějaký zaměření a potvrzený na papíru. :D Já si tam odchodila osm let a co teď s gymplem? :D Potřebuju odchodit ještě vysokou. A tím se opět dostávám ke svému problému s vysokou... :D

6 Ráďuše Ráďuše | 8. listopadu 2015 v 22:20 | Reagovat

Tak o ne/volným víkendu většinou těším domácnost svou pořádkumilovnou osobností a většinou jsem zaúkolovaná od mamči s nějakou zahradničinou, nebo jsem zaúkolovaná ze školy. A o volným víkendu, který v tuhle chvíli nabývá svého konce, většinou lebedím někde na pohovce u Marveláků, při ruce notebook v případě, že by mě zrovna chytla psací a nebo se nechám zlákat rodinou a výletem do přírody - což jsme taky udělali a bylo to skvostný, konečně čerstvý vzduch, ne jako Praha :D A když zbude čas tak samo sebou čtu, ale o volným čase se spíš zabývám ehm sebepoznáním a intenzivní relaxací :D

7 Tissa Tissa | Web | 18. listopadu 2015 v 23:07 | Reagovat

Jebat na všechny ty hajzly! Akorát nám komplikují život. Kéž by se mi líbily holky... ušetřila bych si milion-osm-set-tisíc-dvě-stě-třicet-pět minut trápení. Víceméně.
Co se týče školy... Loni jsem chodila na vejšku, na který jsem stěží vydržela celý jeden semestr. Nejhorší studijní zkušenost! Už nikdy víc. Přísahám!
V únoru jsem utekla a šla na půl roku dělat. Teď jsem opět ve škole a jsem za to ráda. Práce po maturitě? Můj největší nepřítel... Mám zdravotnický lyceum bez jediný praxe, takže jsem na tom téměř stejně jako ty s gymplem...
Teď jsem na žurnalistice... a můžu říct, že i když mám učení jako sraček, neměnila bych. Nevím, jestli projdu zpravodajstvím, jelikož si náš profesor představuje, že volné chvíle trávíme sledováním investicí Andreje Babiše a psaním zpráv o StarDance (což opravdu musím každou sobotu večer dělat :D), ale i tak konečně cítím, že studuju něco, co mě naplňuje.
Přeju ti, aby sis taky našla to svoje. Není nic horšího, než se učit něco, co od srdce nenávidíš a víš, že se tím budeš muset živit celý život.
Držím palce. :) Když budeš chtít cokoli probrat, ozvi se. Dohnala si mě ke psaní.. dlužím ti všechno :)

8 ArleneSmamp ArleneSmamp | E-mail | 22. července 2017 v 13:07 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170721

9 ArleneSmamp ArleneSmamp | E-mail | 22. července 2017 v 23:44 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170721

10 Rogerpic Rogerpic | E-mail | Web | 25. července 2017 v 12:50 | Reagovat

Dissertation Writing Service - EssayErudite.com

Our https://essayerudite.com/dissertation-writing-service/ provides a full-scale writing assistance accessible online 24/7.
Apart from many other writing companies, we are rather picky when forming a professional staff of experts.
Moreover, we try to make our every customer feel safe and pleased with the service.

11 FlossieFophy FlossieFophy | E-mail | 25. července 2017 v 18:47 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170725

12 Davidrok Davidrok | E-mail | 29. července 2017 v 3:06 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиудалим негативную информацю из  Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

13 Dol33larOr Dol33larOr | E-mail | 13. srpna 2017 v 4:56 | Reagovat

<b>Добро пожаловать на наш сайт</b>
<b>V.I.P. Услуги
OpenVPN
DoubleVPN Service
Proxy/Socks Service</b>
<a href=http://0.00000007.ru/2#akcbEU892H>
<img>http://0.00000007.ru/3#4nzyD9Xps8</img>
</a>
------------------------
Постоянно огромное количество socks и proxy серверов онлайн
на данный момент: 33557 IP в 198 государствах
<b>Очень высокая анонимность - мы гарантируем, что наши эксклюзивные прокси сервера абсолютно анонимны</b>
(тоесть не ведут логов и не модифицируют http заголовки)</b>

Шифрация траффика до сокс сервера, собственные технологии туннелирования траффика!
Сверхнадёжная защита IP и всех без исключения соединений без эксплуатации VPN
Возможность защищённого соединения с сокс серверами включена на всех тарифах! Скрыть или поменять ваш IP можно 2-я кликами мыши.

<b>Совместимо с Windows 2k/2k3/XP/Vista/Seven/Win8
Совместимо с MacOS, Linux, BSD (100% работоспособность через WINE)
Совместимо с любыми виртуальными машинами</b>

Безусловно САМЫЕ доступные цены на анлимитный доступ при высочайшем качестве
Наше правило - больше покупаешь - меньше платишь
Возможность выбора наиболее подходящего анонимного прокси сервера - фильтрация по маске
-IP Hostname Language Uptime Country City Region-
Неизрасходованные прокси не сгорают при окончании периода действия аккуанта.
ICQ бот на всех тарифных планах!
<b>Высококлассная техподдержка</b>
Автоматическая оплата средствами популярных платёжных систем WebMoney , PerfectMoney и BITCOIN
Полностью Анонимный VPN Сервис
Доступ по защищённому https протоколу
<b>Всё что нужно для получения доступа это зарегистрироваться и произвести оплату!</b>

<a href=http://0.00000007.ru/2#qmKn56htEC>Vip proxy</a>
__________
прокси подключение
обход блокировки
+как отключить блокировку вк
купить 1 прокси

14 Dannyjaf Dannyjaf | E-mail | Web | 18. srpna 2017 v 19:34 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

15 DorogiKRDpn DorogiKRDpn | E-mail | 24. srpna 2017 v 16:18 | Reagovat

<a href=http://rrr.regiongsm.ru/33>
<img>http://rrr.regiongsm.ru/32 </img>
</a>
Благоустройство и асфальтрование в Краснодаре и г.Крымск. Решение любого вопроса по асфальтированию в Краснодарском крае. Оперативно

Подробнее... Благоустройство-Краснодар.РФ   ... 7(861) 241 2345
___________________________
благоустройство в липецке
благоустройство улиц курсовая
благоустройство дачного участка фото 6 соток
благоустройство захоронений в белеве
благоустройство в боровичах

16 Avito777pi Avito777pi | E-mail | 24. září 2017 v 4:48 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Всегда рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам нужны определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

авито свежие
пакет турбо продажа +на авито
авито снят
кемерово вещи пакетом +на авито
авито +с балансом

17 Avito77pi Avito77pi | E-mail | 24. září 2017 v 23:08 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Готовы предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам надо  конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

кемерово купить вещи пакетом +на авито
нью баланс авито москва
авито бесплатные объявления томск
гироскутеры со скидкой авито
авито волгоград

18 Avito888pi Avito888pi | E-mail | 25. září 2017 v 6:15 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам требуются определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

авито б
авито работа свежие
нью баланс авито москва
авито нью баланс
подавать объявление +на авито бесплатно

19 Avito321Godo Avito321Godo | E-mail | 28. září 2017 v 18:18 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Рады будем предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам требуются определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

регистрация на авито номер подтвержден в другом аккаунте
пополнить авито
авито фальшивые деньги
куплю аккаунты авито с переадресацией
как пополнить авито кошелек с киви кошелька

20 BethanyIxe BethanyIxe | E-mail | Web | 10. října 2017 v 16:10 | Reagovat
21 Dol77larsic Dol77larsic | E-mail | 14. října 2017 v 19:31 | Reagovat

Были заплачены деньги 6000 за покупку базы данных и просто швырнул. с другого аккаунта к нему обратились, уже специально на 100р была сделка на выборку и тоже швырнул.

непорядочный гандон. кинет 100р%

Телеграм  @japoshka кидальная дешевка

23 info info | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 16:53 | Reagovat

chi ha smesso di fumare con la sigaretta elettronica

24 view view | E-mail | Web | 15. dubna 2018 v 10:58 | Reagovat

Buy Essay Germany | Essay Writing Service in Germany

25 smettere di fumare Vow smettere di fumare Vow | E-mail | Web | 18. dubna 2018 v 17:15 | Reagovat

smettere di fumare

26 Smettere Di Fumare VelocementeVow Smettere Di Fumare VelocementeVow | E-mail | Web | 21. dubna 2018 v 17:08 | Reagovat

Smettere Di Fumare Velocemente

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama