forever yours #3

9. září 2015 v 11:48 | Zumi |  Jednorázovky
Zdravím!
Možná je to těžce neuvěřitelné, ale je to tak - máte tu další díl. :D Opět krátký (říkám předem, aby mě nezasypaly stížnosti XD), ale jsem s tím celkem spokojená, takže neprotestujte proti délce a užijte si to. :DNevím, proč jsem ho nedokázala odmítnout, když kohokoli jiného bych jednoduše poslala do háje. Ano, líbil se mi a nemohla jsem ho dostat z hlavy, ačkoli jsem ho předtím viděla jedinkrát v životě, ale na tom tolik nezáleželo - jak jsem mu řekla, já tohle nedělám. Normálně. Muselo to být něco v něm, možná v kombinaci s něčím z mého podvědomí, ale nenašla jsem v sobě dostatek síly, touhy a morálního přesvědčení, abych se v jeho případě zachovala jako obvykle.

Takže jsem místo v mém pokoji skončila u něj.

Sasuke si prostě vytvářel vlastní zákony, které hýbou světem. Vím, je to chabá omluva pro tak kolosální selhání, ale nemohla jsem si pomoct - i když jsem tím porušila základy svého života, přišlo mi to tak nějak přirozené. Jako by se to mělo stát. Od chvíle, co jsem ho spatřila poprvé, jako by pořád číhal někde v koutku mé mysli, připravený připomenout se, kdykoli to uzná za vhodné.

A když jsem se druhý den ráno probudila vedle něj a mlčky ho sledovala celou dobu, než otevřel oči, podíval se na mě a usmál se, utvrdila jsem se ve svém přesvědčení - cítila jsem i konečky prstů u nohou, že to bylo správné rozhodnutí. Šílené, ale správné. Na Sasukem zkrátka bylo něco, kvůli čemu jsem mu v rekordním čase úplně propadla.

"Brý ráno," pozdravila jsem ho.

"Dobrý," zabručel spokojeně, přitáhnul si mě k sobě a políbil mě. "Jak dlouho už jsi vzhůru?"

Pokrčila jsem rameny. Ve skutečnosti jsem se vůbec nepodívala na hodiny, na to byl Sasuke ležící vedle mě až moc zajímavý. "Ani nevím, kolik je hodin," přiznala jsem.

Něco si pro sebe zamumlal, natáhnul se pro mobil a zkontroloval časomíru.

"Půl desátý pryč," informoval mě a zamračil se. "To už mi určitě sežrali ty nejlepší koláče."

Zasmála jsem se a pak jsem na něj upřela pochybovačný pohled. "Tos včera neviděl to množství jídla? Z toho můžou nakrmit totálně zaplněný hotel ještě za týden."

"Nechci hromadu jídla, chci svoje oblíbený," poučil mě, a aby zamezil dalším námitkám, překulil se a zavalil mě, takže jsem se zmohla jen na heknutí. "Ty bys taky do postele nechtěla deset hnusnejch kluků, ale toho jedinýho dokonalýho, z kterýho se ti podlamujou kolena." Sebevědomě se ušklíbnul. "To se ti naštěstí povedlo."

Stále rozesmátá jsem otevřela pusu, abych ho v tom egoistickém proslovu trochu uklidnila a například ho upozornila, že přirovnání snídaně k mým sexuálním choutkám je poněkud úchylné, ale využil toho a hluboce mě políbil. Tím mě dokonale rozptýlil, a když se velmi pozorně začal věnovat i zbytku mého těla, ztratila jsem i zbytek chuti na nějaké stěry.

Když jsme se konečně rozhodli vstávat, bylo už deset pryč a oba jsme ještě nutně potřebovali sprchu. Odběhla jsem první (protože kdybychom šli společně, mohlo by se to protáhnout - Sasuke po předložení tohoto argumentu otráveně zakoulel očima), a zatímco jsem se myla, otázky, které se mi vynořily v mysli, mě začínaly tížit čím dál víc. Za pár minut mě Sasuke vystřídal v koupelně, já si lehla na postel, upřela pohled do stropu a snažila jsem se posbírat odvahu, abych byla schopná zeptat se.

Těch několik minut, než se Sasuke umyl, usušil, oblékl a vrátil, uteklo rychleji, než by se mi hodilo. Spadnul vedle mě na postel, usmál se a uvnitř mě se všechno stáhlo.

Byl čas.

Vydechla jsem pro uklidnění a odevzdaně jsem se zeptala: "Co teď?" A nemyslela jsem tím snídani. Nevěděla jsem, co ta noc znamenala pro Sasukeho, a abych byla upřímná, ve skutečnosti jsem úplně přesně nevěděla, co vlastně znamenala pro mě samotnou. Nevěděla jsem ani, jestli to opravdu chci vědět. Bála jsem se odpovědi, a tak jsem tu otázku odkládala, co nejdéle to šlo. Vedle toho všeho jsem ale moc dobře věděla, že nevědomostí a schováváním nic nevyřeším.

"Co bude s námi?" upřesnila jsem, když bylo dlouhou dobu ticho.

Sasuke mě ještě chvíli mlčky sledoval, tvář vážnou a zamyšlenou, pak se zazubil a bezstarostně mě políbil. "Teď půjdeme zjistit, jestli ještě seženem něco dobrého k snídani," prohlásil.

Netušila jsem, co si o tom myslet, ale stejně mi spadnul kámen ze srdce. Tomu jsem taky nerozuměla. Přesto jsem otevřela pusu k protestům - přátelé už mě jistě hledali, Sasukeho pravděpodobně taky, potřebovala jsem jim něco říct a k tomu jsem zase potřebovala znát Sasukeho názor. Potřebovala jsem něco konkrétnějšího než nevysvětlitelný, dobrý pocit v nitru.

"Prostě buď v klidu a pojď," pobídl mě Sasuke dřív, než jsem stačila vůbec něco říct, vyhoupnul se na nohy a natáhnul ke mně ruku.

Trochu nedůvěřivě jsem si ho prohlédla, ale stačil mu jeden drobný úsměv a upřený pohled jeho černých očí a hodila jsem to za hlavu. Místo toho jsem přijala jeho pomocnou ruku a nechala se vytáhnout z postele.

"Ještě se skočím převléknout," informovala jsem ho, když jsme zamířili ke dveřím. Chtěla jsem něco pohodlnějšího a obyčejnějšího než večerní šaty, které jsem na sobě měla včera, nehledě na to, že byly všem dokonalou nápovědou pro zjištění, že jsem nestrávila noc ve svém pokoji.

Sasuke se vědoucně ušklíbnul, pokýval hlavou a otevřel mi dveře. Vyšla jsem na chodbu, kde jsem se zastavila a čekala, až za sebou zamkne, protože jsem počítala s tím, že mě doprovodí. Upřímně řečeno jsem si nedokázala představit, co bych dělala, kdyby zamířil dolů na snídani - jestli ještě nějaká bude - napřed a nechal na mně, jak k němu přistoupím a jak se k němu budu chovat. Lepší bude nespustit ho z očí a postavit se všem případným problémům společně.

"Sakuro!"

Trhla jsem sebou a otočila jsem se po hlase. Jeden problém se ke mně právě řítil chodbou, navlečený do podoby Hinaty.

"Kde jsi byla, nemohla jsem tě najít!" vyčítala mi, zatímco ke mně spěchala a já nervózně přešlapovala. "Nereagovala jsi na klepání a nebrala jsi mi telefon a -" Hinata se zarazila, několik metrů ode mě, a překvapeně si mě prohlédla. "Nejsou to ty šaty ze včerejška?"

Přirozeně si zrovna tento okamžik Sasuke vybral pro svůj návrat na scénu.

"Hotovo, můžem jít," zahlásil zpoza mých zad, přistoupil ke mně a jednu paži mi přehodil přes ramena. "Ahoj, Hinato. Nevíš, jestli se ještě dá sehnat dobrá snídaně?"

Moje kamarádka na nás zírala a já cítila, jak rudnu. Nedokázala jsem se na ni dívat, protože jsem si uvědomovala, jak moc neobvyklou věc jsem udělala, ale současně jsem se bála, aby mi neutekla nějaká její reakce, takže jsem nervózně těkala pohledem mezi ní a špičkami mých bot.

Nakonec se vzpamatovala líp a dřív, než bych se vzpamatovala já na jejím místě. Lehce zatřásla hlavou, aby si srovnala myšlenky, a věnovala nám trochu roztržitý úsměv.

"Myslím, že něco ještě seženete," ujistila Sasukeho. "Já půjdu sehnat Naruta, aby po Sak náhodou nevyhlásil celorepublikové pátrání." Švihla po mně pohledem, díky kterému jsem věděla, že mě při první příležitosti pěkně vyzpovídá, a pokud bude muset, stáhne mě přitom zaživa z kůže, potom se otočila na podpatku a vyrazila pryč.

"Děkuju," zavolal za ní Sasuke. "Myslím, že tě čeká další výslech," dodal směrem ke mně pobaveně.

"Měl bys ho podstoupit se mnou, když jsi mě do toho zatáhl," utrousila jsem. "A neopovažuj se říct, že mě nikdo nenutil!"

Zavřel už pootevřenou pusu, nevinně se zazubil a na okamžik mi přitiskl rty na spánek. "Veď mě," pobídnul mě potom. "Já nevím, kde bydlíš."

Odvedla jsem ho o patro výš do svého hotelového pokoje, kde jsem ho zřejmě ohromně potěšila, když jsem ho musela poprosit, jestli mi pomůže rozepnout šaty. Sice zaprotestoval, že ho zneužívám, ale oči mu přitom nadšeně svítily a vyskočil tak rychle, že by mu ty protesty nezbaštil ani nejdůvěřivější, nejzabržděnější jedinec na světě.

Snídani jsme získali bez problémů a přesně podle představ - nejspíš počítali s tím, že si spoustu lidí přispí. Povídali jsme si, zjišťovali jsme o sobě podrobnosti a vyměnili jsme si telefonní čísla. Taky jsem se seznámila s Ino - evidentně byla v lepší náladě než včera večer, protože neměla žádný problém s tím, že jsme se se Sasukem přes jedinou noc dali dohromady, a přátelsky s námi oběma mluvila. Nakonec z ní Sasuke vytáhnul, že právě včera večer narazila na nadějný objev, ale víc ani ťuk, ačkoli snaha se mu upřít nedala. Jelikož jsem ale plně chápala, že si Ino chce nechat něco pro sebe, a začínalo mi být jasné, jak těžké je před Sasukem nějaké tajemství udržet, když se rozhodne ho rozlousknout, přispěchala jsem jí na pomoc (taky nás kvůli tomu označil za spiklence a mě konkrétně za zrádce).

Zůstali jsme v jídelně u stolu ještě dlouho potom, co jsme do sebe nacpali i poslední drobky výborné snídaně, a bezstarostně jsme klábosili. S Ino jsme si padly do noty a brzy jsem o ní začala smýšlet jako o dobré kamarádce - na to bylo samozřejmě ještě brzo, ale měla jsem z ní dobrý pocit a něco mi říkalo, že se spřátelíme.

Naruto s Hinatou nás nalezli uprostřed zapálené, ale přátelské diskuze o tom, který ze tří zfilmovaných Hobitů byl nejlepší. Já se nemohla rozhodnout, protože jsem si vytvořila silné citové vazby ke všem třem, takže jsem obhajovala všechny díly najednou, Ino byla pro první (kdyby si skutečně musela vybrat, jak nám oznámila s poněkud otráveným obličejem) a Sasukemu se nejvíc líbil třetí.

Naruto nám do toho ovšem vpadnul prohlášením: "Doufám, že jste vy dva přibrzdili aspoň tolik, abyste si vzpomněli na ochranu a aby mi za pár let růžovovlasej Uchiha neříkal 'strejdo'", takže naše debata o Hobitovi končila Sasukeho komentářem "idiote!", mým zoufalým zasténáním "Narutooo!" a Ininým rýpnutím "Ale já bych s ním souhlasila.".

Sasuke ji pak představil nově příchozím a po společné dohodě jsme se všichni šli projít ven, abychom se celkem rychle zase vrátili, protože nádherně klimatizovaný hotel byl oproti letnímu peklu, které vládlo na otevřeném prostranství, hotový ráj. Ještě jsme spolu poobědvali, pak jsme se rozloučili a vyrazili domů.

Já jsem jela s Narutem a Hinatou, přestože mi Sasuke nabídnul odvoz (s lákavým úsměvem, kterým zajisté zahrnoval víc než odvoz). Přišlo mi to správné, jednak protože mě sem vezli, jednak protože jsem jim nehledě na to, jak jsem se toho obávala, dlužila vysvětlení. A tak jsem se Sasukemu omluvila, svatosvatě jsem mu slíbila, že mu z domova zavolám a pozvu ho na rande, a uvelebila jsem se na zadní sedačce Narutova Audi.

Myslela jsem, že se na mě vrhnou, jakmile vyjedeme na cestu a já nebudu moct utéct, leda bych vyskočila z jedoucího auta, ale oni pokračovali v rozhovoru, který jsme vedli ještě s ostatními. A když už na to konečně přišla řeč, překvapilo mě, jak klidně se k tomu oba postavili.

Nechtěli vědět, jak se to stalo. Neptali se, co mě k tomu přimělo, a nepotřebovali to dopodrobna vysvětlit. Jenom si dělali starosti, abych toho nelitovala.

"Mám to pod kontrolou," ujistila jsem je a usmála jsem se na ně.

Byla to lež. Očividná a obrovská lež. Nikdy jsem to neměla pod kontrolou a pochybovala jsem, že se to někdy změní - vždyť už samotné naše setkání bylo důsledkem selhání ovládání mé pozornosti. Ale moji přátelé to potřebovali slyšet a z mé strany to bylo to nejmenší, co jsem pro ně mohla udělat.

Stačilo jim to, aby se uklidnili a přestali se o mě strachovat, přestože tomu sami nemohli věřit. Měla jsem svého vysněného kluka a pro jednou jsme všichni mohli zamhouřit oči nad tím, že jsem tvrdila něco, co nebyla pravda.

Byla jsem šťastná.
 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Khaculinka Khaculinka | 9. září 2015 v 15:28 | Reagovat

Jéééj.. Neříkej, že je to konec... Ono to vypadá jako Konec a nebo je to dobře utnutý :D ALE... Je to nádherný! :D nemám slov... Prostě krutopřísná nádhera :D

2 Zumi Zumi | Web | 9. září 2015 v 15:38 | Reagovat

[1]: Nene, určitě to není konec, to bych napsala. ;) :D Díky. :)

3 Ráďuše Ráďuše | 9. září 2015 v 20:27 | Reagovat

Já jen pořád čekám na ten zatracenej háček. Neříkej mi, že nepřijde, protože to cítím v kostech. Zatraceně :D Teď to tak hezky pomalu a romanticky plyne a mám chuť věřit, že to je dokonalá pravda, jenže tě znám a bez nějakého háčku to postě nemůže jen tak být. Jsem víc napnutá jak u detektivky. To snad není možný. Proč to děláš, sakriš :D
Nebo mám halucinace a háček tam není a je to prostě tak, jak to je.
On tam ten háček je, že jo?!
(uá!)
Není?
:D Zumi, až napíšeš další, tak doufám, že se můj dokonalý dům z karet SasuSaku nesesype na hromadu sotva dýchajících buněk.
Nemůžu si pomoci - tvý short story - četla bych až do noci. Jó psaní - říkám tobě - máš to holka v sobě! :D

4 Ráďuše Ráďuše | 10. září 2015 v 20:33 | Reagovat

Žádný problém :D To já ti děkuji za skvělé čtení.

5 nena nena | 11. září 2015 v 13:24 | Reagovat

Krásny diel. Sasuke mi príde dokonale uvoľnený chlap, ktorý perfektne osvieži každú scénu :) Som zvedavá, ako to pôjde ďalej :)) Teším sa

6 Manka Manka | E-mail | 13. září 2015 v 19:29 | Reagovat

Jeee :3 úplne si predstavujem tie Sasukeho úsmevy :) rýchlo ďalšiu a takú dokonalú ako túto

7 Ráďuše Ráďuše | 16. září 2015 v 22:31 | Reagovat

Sirky zařízeny, svíčka teď musela teda zhasnout, protože nechci vyhořet, páč jdu hodit sprcha a nechci, aby tady spolubydlící musela běhat v případě požáru s hasákem. Ale voní pěkně :D
Takže až budeš taky pražan, tak to můžeš napsat nějakou pěknou metropolitní povídku, až budeš z tý dopravy a lidí unavená a naštvaná jako já :D Teda pokud nebudeš ten druhej případ, že tě metropole naprosto uchvátí a budeš žít, jak se to říká, rušným městským životem? Ale na druhou stranu je tahle středoevropsky pulzující metropole docela inspirativní, takže až tu budeš nezapomeň vyrazit - nech se vtáhnout do Prahy a jejích spletitých uliček: i když, do těch radši nelez, někdy tam najdeš i věci, který bys raději nenašla :D
Každopádně, teď vážně, je skvělý, že máš školu pořešenou. Hlavně, ať tě baví :)
Jo dneska jsem veselá kopa :D Nuže, dobrou noc již, protože dnes jsem vzhůru, zdá se, více než sedmnáct hodin vkuse. Jsem úplně odrovnaná.
Těším se na další povídku a díky za koment :)

8 Ráďuše Ráďuše | 22. září 2015 v 13:49 | Reagovat

Co třeba přívuň, nebo přívoň :D Jsou to myslím lesní plody, voní hezky, sladce, trochu kysele jako rybíz a přírodně, rozhodně to není mýdlo :D
Veš kole si dříve, či později zvykneš, ale mně to třeba trvá dýl, alespoň, co se zubního technika týče, na LA to šlo samo :D
Taky jsem zvyklá na Varnsdorfský klid, i když někdy se nám přes hřeben kopce převalí nějaká ta německá techno-party a duní nám celé podkroví. Ale stejně, ten kus přírody, co mám doma, tady v Praze nenajdu, snad jen na Divoký Šárce, ale kdo by měl čas tam pořád jezdit.
Každopádně, to jsem se chtěla zeptat, já vím, že se mistr při práci rušit nemá, ale když já si nemůžu pomoct: Že někdy v brzký době napíšeš další díl FY? Úplně jsi mě dostala tou svou odpovědí ohledně "háčku" a mám teď v hlavě takovýho brouka, že to prostě musím co nejdřív vědět. Dej si čas, ale víš co :D Už se nemůžu dočkat.
Poklidný předškolní vyšilování a poslední slunečné dny ti přeje tvá věrná čtenářka :D

9 Tarei Tarei | Web | 26. září 2015 v 10:39 | Reagovat

Nádherné!

10 Yu Yu | Web | 29. září 2015 v 12:35 | Reagovat

Pane jo, tak nějak jsem nevěřila, že když jsem po těch pár letech zavítám, že tu najdu něco novýho. Je to neuvěřitelný a celkově tak nějak strašně kouzelný. Tenhle blog si pamatuju asi nejvíc ze všech, u kterých jsem kdy trávila svůj čas. Nevím, jestli si pamatuješ i ty mě, ale bejvávaly doby, kdy jsem si nechala říkat Akiyuu-chan a měla blog na: http://naru-x-saku-x-sasu.blog.cz - - -momentálně sídlím zde: retrograde.blog.cz

Haha, to je doba. Je neuvěřitelný vidět, že se ještě někdo, stejně jako já, drží u fanfiction a u naruta samotného.

Zase si musím prolézt ty tvoje povídky, trocha nostalgie, proč ne.

Měj se nejkrásnějc!

11 sima sima | 7. října 2015 v 14:18 | Reagovat

perfect :O :)

12 FlossieFophy FlossieFophy | E-mail | 26. července 2017 v 4:57 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170725

13 Davidrok Davidrok | E-mail | 29. července 2017 v 3:06 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиУдалить данные из сети Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

14 Mariawak Mariawak | E-mail | Web | 29. srpna 2017 v 6:45 | Reagovat

Хотите разнообразить сексуальную жизнь? Добиться новых ощущений помогут интим-товары

Один из самых востребованных методов достигнуть невероятных ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью легко добиться стимуляции чувствительных зон и точек. Только не пользуйтесь им в одиночестве, доверьтесь своему партнеру. Это значительно укрепит вашу связь и поможет стать более открытыми и раскованными друг с другом.</p>
Также среди интим-товаров распространены наручники, эрекционные кольца, стимуляторы и смазки. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь эксперементировать с разными вариантами, и вы точно сможете отыскать то, что придется по вкусу вам и партнеру.</p>
Стоит заметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, фаллоиммитаторы, вакуумные помпы, <a href="https://afroditalove.ru/category/vaginalnye-shariki/">вагинальные шарики</a>, и остальные <a href="https://afroditalove.ru/">секс-игрушки</a> можно в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

15 ConnieEmape ConnieEmape | E-mail | Web | 16. září 2017 v 13:51 | Reagovat

Hello friends!
I am an official representative of private company which deals with all kinds of written work (essay, coursework, dissertation, presentation, report, etc) in short time.
We are ready to offer a free accomplishment of written work hoping for further cooperation and honest feedback about our service.
Send your work topics to our email: discount@edu-paper.com. This offer has limited quantities!!!
Details on our website:
https://essay-paper.work

16 Avito777pi Avito777pi | E-mail | 22. září 2017 v 17:57 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Всегда рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам надо  конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

пополнение кошелька авито
авито дать бесплатное
авито томск бесплатно
купить акции авито
кроссовки нью баланс купить авито

17 Avito777pi Avito777pi | E-mail | 24. září 2017 v 5:38 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Будем рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам необходимы определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

авито бесплатные объявления работа
авито томск бесплатно
авито ростов доска бесплатных объявлений
купить +на авито
авито бесплатные объявления отдам даром

18 Avito123let Avito123let | E-mail | 25. září 2017 v 23:12 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Всегда рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам необходимы определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито
________

авито москва телевизоры акция
пакет объявлений +на авито
купить акции авито
авито ру
авито бесплатные объявления авто +с пробегом

19 Avito321Godo Avito321Godo | E-mail | 29. září 2017 v 1:06 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Рады будем предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам нужны определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

кочинелли кошельки авито
авито владикавказ деньги в долг
авито заблокировал аккаунт
авито акк на варфейс
авито деньги продажа

21 AlysonWrj AlysonWrj | E-mail | Web | 9. října 2017 v 10:10 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a horrible experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random subjects and cried about his anxiety. I totally told him to <a href=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/tramal-gotas>Contact</a> and deal with it.

22 AlysonPlr AlysonPlr | E-mail | Web | 29. října 2017 v 17:37 | Reagovat
23 unsurorokyWet unsurorokyWet | E-mail | Web | 14. února 2018 v 0:42 | Reagovat

viagra wikipedia the free encyclopedia
<a href=http://viagrauga.com/>buy viagra privacy</a>
how long do viagra take to work
<a href="http://viagrauga.com/">generic viagra for sale</a>
viagra over the counter alternative

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama