the big bang - 2 - it's amazing how people can surprise you

30. července 2015 v 21:04 | Zumi |  Scorose
Ciao!
Přiznám se - nemám náladu ani na kontrolu, ani na svoje obvyklé úvodní průpovídky.
Užijte si to, komentujte a žijte blaze. :DDruhého dne Rose využila, že nemusí brzo vstávat, a úspěšně zaspala snídani. Jelikož ale jejím strýčkem byl George Weasley a její bratranci po otci zdědili Pobertův plánek (ne že by o tom věděl), znala hrad líp než většina ostatních studentů a nebyl to pro ni žádný problém - prostě si zašla do kuchyně, poprosila domácí skřítky a rázem měla jídla na rozdávání.

Pak se ponořila do studia, protože na odpoledne měla domluvenou procházku s Alem, ale úkoly se samy neudělají a profesoři pro omluvy typu "byl famfrpál" nebo "dělala jsem kraviny s bratrancem" nemají pochopení. Naštěstí byla dcerou Hermiony Weasleyové, dříve Grangerové, a přestože se od sebe dost lišily, především co se přístupu k létání a sportu obecně týče, zdědila po ní dostatek intelektu, aby pro ni škola nebyla problém.

Než odešla na oběd, měla hotovou esej na přeměňování a rozpracovaný úkol na lektvary. Během jídla si všimla, že osobní mstu Coreymu McGregorovi plánuje už jen pár nejtvrdohlavějších jedinců, takže zpátky do věže odcházela patřičně spokojená. Neměla nic proti soutěživosti mezi jednotlivými kolejemi ani proti touze za svou kolej bojovat, ale všechno mělo své meze. A nesnášet obyčejného kluka kvůli famfrpálu byla daleko za nimi.

Ze společenské místnosti vyrazila s dostatečným předstihem, aby na schůzku s Albusem dorazila včas - nerada chodila na poslední chvíli, protože se až moc snadno mohlo stát, že ji cestou něco zdrží a přijde pozdě. Takhle sice čekala na jejich obvyklém místě venku na nádvoří už šest minut před druhou, ale počasí se přes noc celkem umoudřilo, takže se posadila na lavičku a nastavila tvář slunečním paprskům.

Uteklo určitě nejméně deset minut, než v dálce za sebou zaslechla Alův hlas. Její bratranec na rozdíl od ní dochvilností příliš netrpěl. Rose se ušklíbla a otočila se, aby na něj mohla zamávat a pěkně si do něj za jeho zpoždění rýpnout. A úsměv jí zamrzl na rtech, když vedle něj spatřila i jeho blonďatého kamaráda.

No to snad nemyslí vážně!

"Ahoj, Rose!" pozdravil ji Al vesele, ale podle výrazu ve tváři si byl moc dobře vědom, že se mu nedostane stejně přátelské odpovědi.

Rose se postavila na nohy a zamračila se. "Nějak ses nezmínil, že půjde i Malfoy," poznamenala, založila si paže na prsou a zabodla do Albuse vyčítavý pohled.

Ten otevřel pusu a chystal se něco říct na svou obranu, ale Scorpius ho předběhl: "Mně se taky nezmínil, že nepůjdem ve dvou."

Albus obrátil oči v sloup, když se na něj upřely dva tázavé pohledy, a rozhodil rukama. "Jo, jsem děsně vypočítavej pitomec," souhlasil, otráveně si odfrknul a pak se zazubil. "Přece nejsem ve Zmijozelu bezdůvodně. Takže oba sklapněte, nekažte mi radost a pojďte si užít hezký podzimní odpoledne."

Rose se na něj trucovitě zamračila. "Blbečku," informovala ho.

"Idiote," zaznělo od Scorpiuse.

Ale oba ho poslechli, nekazili mu radost a vyrazili na procházku ve třech. Koneckonců to od Albuse nebyl první podraz tohoto typu - čas od času se prostě rozhodl, že chce strávit aspoň chvilku ve společnosti jich obou, a tak je nějakým (zákeřným) způsobem vylákal ven. A i když jemu by to nepřiznala ani za zlaté prase, Rose to zas až tolik nevadilo. Rozčiloval ji především způsob, jakým podobné akce vznikaly, totiž že jí to Al nikdy neřekl předem. Na druhou stranu ale musela uznat, že kdyby o tom věděla, pravděpodobně by nepřišla, takže by se mu vlastně neměla divit.

Albus, vědom si toho, že jeho přátelé potřebují trochu oddech, aby strávili jeho zradu, obstarával většinu hovoru zpočátku sám. Začal tématem, pro které měli všichni tři slabost - famfrpálem - a brzo je oba rozpovídal. Dostali se téměř k jezeru, když se k nim přiřítil nebelvírský student, tak druhák nebo třeťák, že Albuse shání slečna Priceová, které po odchodu madame Pomfreyové zastává práci bradavické ošetřovatelky, a má za ní okamžitě přijít. Al vrhnul nechápavý, vystrašený pohled na svoje přátele, a než se ho stihli zeptat, jestli mají jít s ním, tryskem se rozeběhl k hradu a Rose se Scorpiusem za ním jenom zaraženě civěli. Mladý posel slabě zasténal, téměř vystrašeně zamumlal jejich směrem pozdrav a pomalým, vyčerpaným klusem vyrazil za ním.

Jako první se z nečekaného spádu vzpamatoval Malfoy.

"No, to se nám ta procházka pěkně zvrtla," poznamenal věcně a zadíval se na rudovlásku.

Ta nepřítomně pokývala hlavou na souhlas a zabručela: "Jestli to je jen nějakej zvrácenej pokus, jak nás dva nechat o samotě a dokázat mi to 'rozuměli byste si', přísahám, že z něj udělám štětku na záchod." Pak konečně vzhlédla ke Scorpiusovi a překvapilo ji, když zjistila, že se na ni pobaveně usmívá. Ošila se, trochu rozhozená, a uhnula pohledem, ale po chvíli jím zase sklouzla zpátky. "Ehm, tak co teď?"

Blonďák pokrčil rameny. "Hádám, že jsme z tý procházky uvolněni," usoudil. "Ale mohli bychom ji trochu protáhnout i bez Ala, když už jsme tady, co myslíš?"

"Upřímně? Myslím, že je to přitažené za vlasy," přiznala Rose. Ale do hradu, kde ji čekaly domácí úkoly, se jí ještě nechtělo, a tak taky trhla rameny a dodala: "Ale proč ne?"

A tak vyrazili po cestičce kolem jezera v dříve avizovaném počtu dvou - jenom to složení bylo víc než překvapující.

"Blonďáku?" ozvala se Rose po chvíli ticha nejistě. "Můžu se tě na něco zeptat?" pokračovala, když se na ni tázavě podíval. "Od včerejška mi to vrtá hlavou - vážně jsi tu pochvalu ohledně včerejšího zápasu myslel vážně?"

Scorpiusovy rty se roztáhly do pobaveného úsměvu. "Každé slovo," ujistil ji. "Zamysli se nad tím, zrzko - proč bych lhal, hm? A ty moc dobře víš, že jsi včera na hřišti předvedla skvělý výkon - vedle McGregorova štěstí se probírají ještě tvoje zákroky. Tak se přestaň tak blbě ptát, nebo tě začnu podezřívat, že jsi narcistická potvora a potřebuješ to slyšet znova a znova."

Rose si odfrkla a za tu narcistickou potvoru se na něj zamračila - jenom pro jistotu, aby se už nesnažil taková označení spojovat s její osobou. "Děkuju," usmála se potom.

"Není za co."

"Doufám, že budeš mít podobně optimistickou náladu, až vychytám vás a totálně vás rozdrtíme."

"Tsss! Al tě rozstřílí, že se ještě budeš modlit, abych už chytil zlatonku a ukončil tvoje utrpení!"

"Pff, abys ty chytil zlatonku, to bys musel mít stejnou kliku jako Corey. Přinejmenším. A Anthony si to pohlídá, to mi věř, na něj nemáš."

Scorpius na ni zakoulel očima. "Prosím tě, Foster proti mně nemá nejmenší šanci, je to jako srovnávat tříletý děcko poprvé na koštěti a mistra světa!"

Rose se na něj zašklebila. "No vždyť říkám, že na něj nemáš."

Posměšně si odfrknul a pak Rose krátce zmáčknul špičku nosu mezi prsty. "Uvidíme," slíbil jí se zlověstným úsměvem, zatímco ona překvapeně mrkala a snažila se pochopit, co mělo to gesto zahrnující její nos znamenat.

"Uvidíme," souhlasila potom a věnovala mu poslední pochybovačný pohled, jako by ani nepovažovala za nutné, aby se ke konci roku, až se bude zápas mezi Nebelvírem a Zmijozelem odehrávat, zmijozelští vůbec dostavili na hřiště.

Scorpius jí to oplatil s takovou mírou povýšení, jaké se Rose nikdy ani vzdáleně nepřiblíží, nehledě na její případnou touhu a snahu, a naprosto neohlášeně změnil téma: "Komu fandíš?"

I když ji ta otázka překvapila, ani na okamžik nezaváhala. "Spojencům*, samozřejmě."

"Není možná!" vyhrkl blonďák ohromeně.

Rose výhružně přimhouřila oči a zamračila se na něj. Puddlemerští spojenci byli její srdcovou záležitostí, a jestli jí je Malfoy začne urážet, postará se o to, aby se nedožil příštího zápasu. A vlastně ani následujícího dne. "Máš s tím problém?" zeptala se chladně.

"Ne, vůbec ne," ujistil ji rychle. "Právě naopak," upřesnil a zeširoka se usmál. "Taky jim fandím. Jen mě to překvapilo, protože Al se zmínil, že tvůj otec je velký fanoušek Kanonýrů, myslel jsem, že budeš držet s ním."

"Taťka si to taky myslel, ale ukázalo se, že moje srdce bije pro jiný tým."

Scorpius na ni uznale pokýval hlavou. "Dobrá volba. My to máme v rodině - otec jim fandí celý život, děda taky a tak dál. Myslím, že jeden z našich předků byl u založení klubu, a tak ta tradice vznikla."

"Vy jste vůbec celí takoví tradiční," ušklíbla se Rose, vyplázla na něj jazyk a šťouchla ho do boku, aby to nebral přehnaně vážně a neurazil se. "Mně stačí, že jsem byla minulý prázdniny u posledního zápasu, kdy vyhráli ligu."

Malfoy závistivě zasténal, načež se Rose dozvěděla, že tam chtěl jít taky, ale jeho otec měl zrovna nějakou důležitou konferenci ve Francii, kam ho doprovázeli i on s matkou, protože z toho pak udělali rodinnou dovolenou. Když Rose dodala, že se díky Oliveru Woodovi, bývalému spoluhráči jejího strýčka, Harryho Pottera, a současnému brankáři Spojenců, dostala do zákulisí, Scorpius si vzpomněl, že mu o tom Albus vyprávěl (protože tam nesměl chybět, když mu známosti jeho otce zajistily lístky za symbolickou cenu), ale stejně se chvíli dotčeně mračil. Rose ale jakožto fanoušek Spojenců uměla takové setkání ocenit víc než Al, který si z nějakého (dle Scorpiuse zvráceného) důvodu oblíbil Montroseské straky, a tak jí to blonďák záviděl s menší dávkou vlastní ukřivděnosti. Nadšeně se jí vyptával na detaily, a když poslouchal její ještě nadšenější odpovědi, zjistil, že se usmívá a že jí to opravdu přeje. Jen by si přál, aby tam byl taky…

U jejich oblíbeného týmu zůstali ještě dlouho, prodiskutovali spolu historii, současnou, nejlepší i ideální sestavu, způsob hry, zkrátka všechno, co se Spojenci nějak souviselo a co jim přišlo na mysl, a procházka, která byla v jednu chvíli téměř odsouzená k zániku, se protáhla do pozdního odpoledne.

Nakonec se usadili na nízkých větvích rozložitého dubu, blízko malé kamenité pláže u jezera, kterou Rose s Alem prohlásili za vlastní, a dál probírali famfrpál. Tak je taky našel Albus - oba houpali nohama ve vzduchu a živě diskutovali o tom, která košťata jsou nejlepší.

"Nimbusy 3000, to je jasný," zapojil se do hovoru, vyhoupnul se na volnou větev, výš než oba jeho přátelé, a dlouze, vyčerpaně vydechnul. "Zbláznila se mi sestra."

"Lily?" vyhrkla Rose převapeně.

Albus se na ni zamračil. "Mám snad jinou sestru?" zeptal se ironicky. Pak si ale povzdechnul a mírněji pokračoval. "Jo, Lily. Totálně jí přeskočilo, normálně se rozhodla s nějakými páťáky zkusit projít do chodby pod Vrbou mlátičkou. Přirozeně všichni skončili na ošetřovně, ona naštěstí jen s několika ošklivými škrábanci a pěknými modřinami. A nevolala mě slečna Priceová, ale James, ten mrňous to nějak zmotal, snažil se z Lily vytáhnout, proč to udělali, ale odmítá s ním mluvit. A se mnou taky. No rozumíte tomu? Já teda ne!"

Rose si se Scorpiusem vyměnila pobavený pohled (a nějaká část její mysli pak chvíli přemítala, jak se to mohlo stát) a pak Alovi navrhla vlastní vysvětlení: "Zamilovaná puberťačka, co se divíš?"

Bratranec po ní vrhnul podmračený pohled. "Divím se, že by se kvůli nějakýmu idiotovi klidně nechala zabít."

"A copak ty jsi nedělal kraviny, když ses zamiloval?"

"Ne," odsekl Al umanutě.

"Joo, že ne!" vložil se do toho Scorpius s nadšenou, škodolibou vehemencí. "A to už jsi zapomněl, jak ses loni zabouchnul do mladý Zabiniový a málem sis kvůli ní zlámal vaz, když ses snažil udělat na ni dojem na koštěti se zavázanýma očima?"

Blonďák vyzývavě povytáhl obočí, zatímco Rose se s chutí rozesmála (protože takhle zpětně, když si to představila a když už se o Ala nemusela bát, protože všechno dobře dopadlo, se mohla bavit tou vtipnou, absurdní stránkou) a Albusovi se zarděly tváře zahanbením a něco nesrozumitelného zabručel.

"Dobře no, taky jsem blbnul," uznal nakonec neochotně. "Ale nic to nemění na tom, že moje čtrnáctiletá sestra se mohla naprosto stupidním způsobem nechat zabít."

"Hele ber to optimisticky," poradila mu Rose, "třeba jí to stačilo k tomu, aby se vzpamatovala a uvědomila si, co všechno je ochotná obětovat kvůli vztahu. Ty ses po opuštění ošetřovny o slečně božské už taky ani slůvkem nezmínil."

"Jo, pokud se nepočítá tvoje pamětní prohlášení 'ta kráva nafoukaná se může jít vycpat'," přidal se Malfoy.

Albus si je oba dotčeně prohlédnul. "Víte co, beru to zpátky - dneska si rozumíte až moc dobře."

Rose se na něj sice z principu zašklebila, ale ve skutečnosti ji to zjištění překvapilo a v duchu nad tím začala přemýšlet. Al měl pravdu - spojila síly s Malfoyem a s radostí si do něj rýpala. Jak se to mohlo stát?

Zamyšleně se na blonďáka zadívala a několik sekund si ho prohlížela. Jako by však vycítil její pozornost, mírně pootočil tvář a sklouznul na ni pohledem. Chvíli vypadal trochu překvapeně, když zjistil, že se na něj dívá, potom přimhouřil oči a vstřícně se na ni zakřenil. Rose se na něj na oplátku usmála - nemohla si pomoct, vypadal tak neskutečně vtipně a normálně.

Třeba se nezbláznil ani on, ani já, ale celý svět, pomyslela si a upřela zrak na jezero. Třeba si s námi někdo hraje…
Al se Scorpiusem dál rozebírali "blbosti z lásky", které za svůj krátký život spáchali, a hádali se, která je horší. Rose Alovi nechtěla brát naději, a tak ho neupozorňovala, že jeho "slepý let na koštěti" nic nepřekoná (protože kdyby se Scorpius dopustil něčeho šílenějšího, rozhodně by o tom věděla celá škola), jenom seděla, zády opřená o široký kmen, a spokojeně poslouchala jejich přátelské handrkování. Bylo na tom něco neskutečně uklidňujícího.

Brzo se jí ale myšlenky začaly stáčet ke všem domácím úkolům, které ještě musela udělat, a i když je dlouho statečně ignorovala, nakonec musela uznat, že je nemůže dál oddalovat.

Povzdychla si a napřímila se, čímž na sebe přitáhla pozornost obou zmijozelských studentů.

"Je mi to líto, ale musím jít," informovala je. "Čekají mě ještě lektvary, obrana proti černé magii a starodávné runy."

"Půjdeme taky," rozhodl Albus a usmál se na ni.

Všichni postupně seskákali na zem a vyrazili zpátky k hradu. Cestou pokračovali v dohadování se, protože Scorpius se zřejmě rozhodl svého kamaráda porazit, a ve Vstupní síni Albus opravdu kapituloval a uznal, že jeho posedlost Scarlett Zabiniovou a s ní spojené vylomeniny jsou míle před vším ostatním, co předvedl Scorpius během svého nejbláznivějšího románku s Larou Campbellovou.

Rose nevěřícně zavrtěla hlavou. Nikdy by ji nenapadlo, že i Malfoy se dokáže chovat podle standardů jejich skromného dětinského kroužku a ještě si to pěkně užít (soudě i podle vítězoslavného výrazu, který se mu po Alově kapitulaci rozlil tváří). A taky by ji nikdy nenapadlo, že bude přesvědčena o pravdivosti Alova výroku, že by si Malfoyovu společnost užila, ne jeho donucením, ale svým zcela dobrovolným rozhodnutím.

Na jedno odpoledne překvapení víc než dost, shrnula to, když se zastavili, aby se spolu rozloučili, a na oba z nerozlučné, i když dříve zdánlivě neskutečné dvojice Potter-Malfoy se usmála.

"No nic, mějte se, vy dva, já půjdu," řekla. Chtěla jim ještě poděkovat za příjemné odpoledne, ale k tomu už se nedostala.

"Počkej, počkej, ne tak rychle, zrzko!" zarazil ji Scorpius rázně. "Nepodělila ses o svoje vlastní potrhlosti!"

Pochybovačně nadzvedla jedno obočí a založila si paže na prsou. "Protože já na rozdíl od vás takový vylomeniny skutečně nedělám, víš?"

"Pfff, kecy!" okomentoval to blonďák.

"Nevadí, příště," slíbil za ni Albus.

Rose obrátila oči v sloup, ale neprotestovala proti tomu - i když to překvapovalo ji samotnou, dnešní odpoledne se jí opravdu líbilo a ráda si ho někdy zopakuje. Nevěděla přesně, v čem se lišilo o těch několika předchozích, kromě toho, že dobrovolně zůstala s Malfoyem sama, ale dalo se označit za zlomové. Al to věděl, poznala to podle upřímného úsměvu, který jí věnoval, ale nekomentoval to - věděl taky, že to je to nejlepší, co může udělat, pokud chce, aby příště opravdu přišla.

"Jasně, jasně," souhlasila ironicky, zamávala jim a otočila se k nim zády.

Nikdy z ní nedostanou její trapasy. Nikdy.* Oficiálně Puddlemere United, což se mi sice líbí víc než Puddlemerští spojenci (už jenom proto, že jsem zvyklá třeba na takovej Manchester United XD), ale když už se v Potterovi překládaly jiné týmy, rozhodla jsem se pro českou verzi. Společně s Montrose Magpies mi jsou nejsympatičtější, nevím proč. XD
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Khaculinka Khaculinka | 31. července 2015 v 0:03 | Reagovat

to je tak úžasně napsané! :3 pokračuj! už jsi vydala nějakou knihu? Ne? No tak to by si měla ihned napravit! :D :)

2 Yuki-chan Yuki-chan | Web | 31. července 2015 v 19:57 | Reagovat

Pokračování!!! :D
Promiň, prvotní reakce u mě bývají dosti neřízené O:)
Scorose jsem si oblíbila díky jedné povídce, kterou jsem četla už dávno a od té doby jsem nenarazila na podobnou, která by mě tak vtáhla do děje :)
Souhlasím s Khaculinkou - vyjde nějakou knihu. Hlásím se do fronty o výtisk! (i s věnováním) :D

3 Dollxynka Dollxynka | 2. srpna 2015 v 19:58 | Reagovat

Tenhle par primo miluju :-) uzasne napsany hltala jsem to az do konce. Moc se tesim na dalsi dil.

4 nena nena | 3. srpna 2015 v 22:27 | Reagovat

Krásne pokračovanie, som zvedavá, čo sa stane nabudúce :)

5 Manka Manka | E-mail | 10. srpna 2015 v 13:15 | Reagovat

Rýchlo ďalšiu časť! Prosím. :)

6 Kyoko Kyoko | 18. února 2016 v 7:00 | Reagovat

Ááá...😁 Hrozně miluju tvůj styl psaní. 😍 Pokráčko bude brzo, že jo? 😱😍

7 Davidrok Davidrok | E-mail | 29. července 2017 v 3:06 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиУдаление негатива Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

8 Dannyjaf Dannyjaf | E-mail | Web | 13. srpna 2017 v 15:15 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

9 Avito777HEP Avito777HEP | E-mail | 16. srpna 2017 v 3:23 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Будем рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам требуются конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

турбо пакет авито со скидкой
авито спб бесплатные объявления авто
смарт баланс авито
авито подать бесплатное
авито вещи пакетом

10 Georgegib Georgegib | E-mail | Web | 22. srpna 2017 v 14:16 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>фото млм бизнес, сетевой маркетинг объявления</a>

11 Mariawak Mariawak | E-mail | Web | 29. srpna 2017 v 5:18 | Reagovat

Хотели бы разнообразить сексуальную жизнь? Добиться новых ощущений позволят эротические товары

Один из самых распространенных способов достигнуть сильных ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью достаточно легко добиться дополнительной симуляции особо чувствительных зон и точек на теле. Только не пользуйтесь им в одиночестве, доверьтесь своему любимому. Это укрепит вашу эмоциональную связь и позволит стать более открытыми и раскованными друг с другом.</p>
Также среди интим-товаров распространены наручники, эрекционные кольца, различные стимуляторы и смазки. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь пробовать разные варианты, и вы обязательно сможете отыскать то, что придется по душе вам и партнеру.</p>
Стоит отметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, вакуумные помпы, <a href="https://afroditalove.ru/category/vaginalnye-shariki/">вагинальные шарики</a>,фаллоиммитаторы, и другие <a href="https://afroditalove.ru/">секс-игрушки</a> вы сможете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

12 Avito77pi Avito77pi | E-mail | 24. září 2017 v 23:15 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Будем рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам требуются определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

авито край
авито вещи женские пакетом
подавать объявления авито бесплатно без регистрации
акции авито
авито спб бесплатные объявления

13 Avito888pi Avito888pi | E-mail | 25. září 2017 v 6:22 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам требуются определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

баланс борд авито
турбо продажа авито скидка
авито ростов +на дону доска бесплатных
пакеты авито со скидкой
авито купить бу

14 Avito123let Avito123let | E-mail | 25. září 2017 v 22:28 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Рады будем предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам надо  конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито
________

акции авито цена
регистрация +на авито бесплатная подать объявлений
авито петербург
авито авто бесплатно
велосипеды распродажа скидки москва авито

15 SlavaZwu SlavaZwu | 5. října 2017 v 13:28 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a very bad experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random things and whined about his anxiety. I totally told him to <a href=http://firmgains.com/drugs/is-ambien-safe-during-pregnancy>link</a> and deal with it.

16 AlysonUms AlysonUms | E-mail | Web | 11. října 2017 v 2:25 | Reagovat
17 Dol77larsic Dol77larsic | E-mail | 15. října 2017 v 20:14 | Reagovat

Были заплачены деньги 6000 за покупку базы данных и просто швырнул. с другого аккаунта к нему обратились, уже специально на 100р была сделка на выборку и тоже швырнул.

непорядочный гандон. кинет 100р%

Телеграм  @japoshka кидальная дешевка

18 AlysonHra AlysonHra | E-mail | Web | 21. října 2017 v 5:56 | Reagovat
19 Avito321Godo Avito321Godo | E-mail | 21. října 2017 v 13:27 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Рады будем предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам надо  конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

старые аккаунты авито
мой номер телефона привязан к чужому аккаунту на авито
как удалить старый аккаунт на авито если забыл почту
готовый аккаунт для авито
как создать аккаунт авито без номера телефона

20 AlysonJpo AlysonJpo | E-mail | Web | 29. října 2017 v 1:37 | Reagovat

http://friv2.rocks/profile/murielc7985

21 ElvaWjq ElvaWjq | E-mail | 25. prosince 2017 v 17:24 | Reagovat

апрапрапр

22 for more for more | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 15:21 | Reagovat

smettere di fumare dopo una settimana

23 Essay Writing Service in Germany Vow Essay Writing Service in Germany Vow | E-mail | Web | 15. dubna 2018 v 17:13 | Reagovat

Buy Essay Germany | Essay Writing Service in Germany

24 Smettere Di Fumare VelocementeVow Smettere Di Fumare VelocementeVow | E-mail | Web | 21. dubna 2018 v 16:58 | Reagovat

Smettere Di Fumare Velocemente

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama