the big bang - 1 - winners are not those who never fail, but those who never quit

26. července 2015 v 23:46 | Zumi |  Scorose
Hola chicos!
Trochu se to protáhlo, mám teď totiž takové hektické období a odráží se to na náladě, takže píšu míň, nebo něco jiného, (zatím) "šuplíkového". Ale píšu, jak se ostatně sami můžete přesvědčit - první díl nové povídky. XD Navíc! Úplně nový pár - Scorpius a Rose, čili HP next generation. :D (možná už jste si všimli nové kolonky v menu XD)
Asi se budu opakovat, mám dojem, že jsem to zmiňovala už ve svém "comebackovém" článku, ale nevadí - Scorose miluju, člověk má větší volnost než u Dramione (a nemusí se vůbec cítit provinile XD), takže se tu určitě objeví ještě další. A určitě i lepší - tuhle můžete brát jako rozjezdovou, pořád je to pro mě novinka (zveřejnit to, pro sebe si scorose píšu už dlouho XD), navíc taky vznikla ze "starých drobků", které dlouho ležely v šuplíku. :D
Ale to vás stejně moc nezajímá, co? No jo, už končím. :D Snad jen poslední věc - u mě obzvlášť záleží na spoustě dalších věcech, ale přeci jen můžete ovlivnit, jak rychle se dokopu dokončit další díl. A platí to u povídek tak všeobecně. :D Takže když po sobě vedle hvězdiček (za které vám hodnotícím moc děkuju) zanecháte i komentář, budu ráda. ;)
Přeji pěkné počteníčko. ^^

PS: Po zběžné kontrole jsem zjistila, že si tam blog vymyslel dvě mezery mezi odstavci navíc (je tam prostě najednou větší díra, než by měla) a odmítá mě nechat to upravit. Teda takhle - on mě nechal a dokonce to ten potvora zatracená opravil, ale jen v tý "úpravě článku, ne v "ofiko zobrazení", takže vy to prostě uvidíte s chybou. Jen pro pořádek, abyste se nedivili, jestli to náhodou nemá znamenat něco víc - nemá. ;) (a zajímalo by mě, jak si poradí s tímhle dodatkem... jestli to nepíšu úplně zbytečně XD)

PPS: Ha! Vidíte? Z hlavní stránky je dodatek vidět, ale když rozkliknete článek samotnej, zmizí! :D Teda aspoň mně. :D Jestli jste na tom stejně, aspoň tu máte názornou ukázku, jaký dělá blbiny. XD

PPPS: Nevidíte, přes noc se umoudřil. :D Takže bych asi celou tu postskriptovou průpovídku mohla smazat, co? :D"Byli jsme lepší tým."

"Hm, řekni něco, co nevíme," okomentovala si to pro sebe mrzutě Rose. Eddie, její spoluhráč, který seděl na lavičce hned vedle ní, její poznámku zaslechl, i když nebyla určena pro cizí uši, souhlasně se ušklíbnul a dál poslouchal jejich kapitána.

"Kdyby ten idiot McGregor neměl z prdele kliku a zlatonka mu nevletěla přímo do ruky, vyhráli bychom," pokračoval James Potter. "A měli jsme vyhrát."

Joo ale na kdyby se nehraje, bratránku, podotkla Rose kysele, ale tentokrát naštěstí udržela jazyk za zuby a obohatila tím komentářem jenom svou duševní maličkost.

"V našem výkonu jsem nenašel jedinou chybičku, jak po týmový, tak po individuální stránce. Na tom budeme stavět a příště vyhrajeme," uzavřel James se zarputilým výrazem ve tváři. "Nikdo nemá lepší tým než my a vy všichni tady to víte."

"To je sice hezký, že to víme, ale je nám to úplně na hovno, jestli budou mít stejnou kliku jako McGregor," poznamenal Anthony Foster frustrovaně. Právě on byl nebelvírským chytačem, takže se ho způsob, jakým prohráli zápas, dotknul ještě víc než ostatních. Corey McGregor, jeho havraspárský protějšek, ho připravil o zlatonku, když mávnul rukou, aby našel ztracenou rovnováhu a nespadnul z koštěte, a neuvěřitelnou náhodou přitom narazil přímo na drobný, zlatý míček. Kvůli tomu skóre zamrzlo na konečných 190:180 pro Havraspár.

"Ten si vybral štěstí za všechny dohromady," zavrčel James. "Vážně, lidi, příště vyhrajeme, a na konci sezóny se před námi všichni budou muset sklonit! Jsme Nebelvír! Nevzdáme se, neutečeme -"

"Bojujeme!", které jako obvykle následovalo, už s ním křičeli všichni jeho spoluhráči, Rose nevyjímaje. I když někdy měla pocit, že je James famfrpálem až nezdravě posedlý, musela uznat, že vždycky uměl tým správně vyhecovat. I kdyby neměli nejmenší šanci a byli naprosto ztracení, dokázal by je přesvědčit, že můžou vyhrát a vyhrajou, pokud na hřišti nechají všechno, dal by jim naději a sílu, kterou sami neměli, a to ho dělalo skvělým kapitánem.

Šatnou otřáslo ještě několik bojových pokřiků, než se konečně rozešli a po skupinkách se začali trousit zpátky k hradu.

Nakonec tam zůstali jen James s Rose, oba sklonění (i když Rose tak trochu nedobrovolně) nad plánem hřiště, a společně přišli na několik drobností, čím by se dala jejich hra ještě o kousíček zlepšit. Pak se i James napřímil a posbíral si svoje věci.

"Dobrá práce, Rosie," usmál se na svou sestřenku před odchodem a uctivě jí stisknul rameno. Jeho pochvala i důvěrně známá zdrobnělina jejího jména, kterou ji oslovoval dříve v dětství a teď už jen v soukromí s nostalgickým úsměvem na rtech, ji upřímně potěšily.

"Díky," odpověděla a sledovala ho, dokud nezmizel za dveřmi. Sama ještě zůstala. Jako brankářka byla vždycky trochu takovým týmem v týmu - zatímco střelci a odrážeči se pohybovali po celém hřišti, ona zůstávala na jejich půlce a hlídala jejich obruče. Byli jeden tým a všichni museli podat zodpovědný, týmový výkon, ale na ní a na chytači vždycky spočívala větší zodpovědnost. Už jenom tím, že byli na hřišti jediní, pokud se nepočítají jejich protějšky u soupeře.

Možná i její trochu neobvyklá role mohla za to, že se Rose často zdržovala v šatně, když už ji všichni ostatní opustili, a do hradu tak odcházela sama. Nevadilo jí to. Potřebovala svůj klid, svoje rituály a po každém zápase si potřebovala sama v duchu rozebrat, co udělala dobře a co ne.

Na svém dnešním výkonu moc mínusů nenašla. Než McGregor chytil zlatonku a obrátil zápas ve prospěch Havraspáru, Nebelvír vedl 180:40. Za vysoké skóre samozřejmě vděčili svým střelcům, ale ona mohla za to, že dostali jen čtyři góly - a nebylo to tím, že by se Havraspárští nedostávali do šancí. Rose prostě měla svůj den a téměř všechno pochytala. Kdyby jí to nekazila nešťastná prohra, dovolila by si být na sebe opravdu pyšná.

"A zase to pitomý kdyby," zabručela podrážděně. Porážky uměla přijímat, ale ne ty nespravedlivé. Dali osmnáct gólů, dostali jen čtyři a stejně prohráli! A navíc Corey chytil zlatonku vyloženě omylem. Tohle byly okamžiky, kdy zapomínala, proč famfrpál miluje. Když byl pocit křivdy tak velký, až se jí chtělo brečet. Když jí každou buňku v těle zaplavilo zuřivé ukřivdění a v očích jí štípaly horké slzy vzteku.

Prudce zatřásla hlavou a zaťala zuby. Nebude brečet. Prostě nebude. Je to jenom sport, a jak říkal James, nic není ztraceno. Sezóna teprve začala a příští zápas vyhrajou. A pak i další a na konci roku budou oslavovat pohár.

"Prohráli jsme bitvu, ale neprohrajem válku," připomněla si své osobní motto pro případy jako tento. Ani nevěděla, kde k tomu přišla*, prostě někdy ke konci svého druhého roku působení v mužstvu zjistila, že si to opakuje po každé prohře. To byla ve třetím ročníku. Teď nastoupila do šestého a tahle věta ji stále doprovázela.

Ještě se důkladně protáhla a konečně opustila nebelvírskou šatnu i ona. Venku bylo mizerně - počasí se zřejmě rozhodlo vzdát hold sychravé části podzimu. Už během zápasu se začal zvedat vítr, sliboval déšť a značně všem znepříjemňoval zábavu. Teď nesliboval déšť jenom proto, že už pršelo. Zatím jen lehce krápalo, ale Rose moc dobře věděla, že brzo může lít jako z konve, a pokud nechce promoknout až na kost, měla by sebou raději hodit. Zhluboka se nadechla čistého, chladného vzduchu, pak sklopila hlavu, aby si trochu ochránila tvář, a i když její tělo protestovalo, svižným krokem vyrazila přes školní pozemky.

Přesně jak předpokládala, než došla do hradu, rozpršelo se a zmokla, ale té nejhorší průtrži mračen se naštěstí vyhnula. Byla mokrá, ale ne promočená.

Jako dnešní zápas, pomyslela si a hořce se ušklíbla. Prohraný, ale ne doslova tragicky.

Hodila si koště na druhé rameno, odhrnula si z tváře mokré prameny vlasů, které se na ni lepily, a otráveně si odfrkla, když se několik z nich okamžitě přilepilo na její pokožku znovu. Zkusila to ještě jednou, ale nepřestaly ji zlobit, a tak je nakonec všechny stáhla do neuspořádaného drdolu a s pocitem zadostiučinění vyrazila přes liduprázdnou Vstupní síň.

Byla už téměř u schodiště, když se jí za zády ozvalo: "Nazdar, zrzko!"

Frustrovaně zasténala - takhle ji oslovoval jeden jediný člověk. Na okamžik zauvažovala, že ho prostě bude ignorovat a bude pokračovat v cestě do nebelvírské společenské místnosti, ale nakonec to zamítla, zastavila se, otočila se a u ústí chodby vedoucí do sklepení našla Scorpiuse Malfoye.

"Nazdar, blonďáku," zabručela svou tradiční odpověď. Sice k němu necítila nenávist jako třeba její otec k jejich rodu, ale taky se s ním nijak zvlášť nebratříčkovala, i když byl nejlepší přítel jejího oblíbeného zmijozelského bratrance Albuse. Jejich příležitostné popichování ji dokonce bavilo, protože jak se zdálo (a jak Albus rád prohlašoval), měli podobný smysl pro humor a pro výběr slov, ale teď na něj neměla náladu.

Malfoy se ušklíbnul a vyrazil směrem k ní. "Nějaká špatně naladěná, ne?"

Někdy ale měl doslova tragický výběr slov…

"Vážně, myslíš?" opáčila kousavě.

"Aha, no jo, vy jste vlastně prohráli zápas," brouknul a pokýval si pro sebe hlavou, jako by si tu skutečnost uvědomil teprve teď. A celou tu dobu ji sledoval provokativně přimhouřenýma očima.

Vážně na něj a jeho idiotské poznámky neměla náladu. Probodla ho pohledem, otočila se a začala stoupat po schodech.

"Promiň, to jsem přehnal, přiznávám," zavolal, ale Rose už plán ignorovat ho a odejít označila za 'proč jsem to sakra neudělala dřív' a nezastavovala. Uslyšela jeho zabručení, částečně pobavené, částečně znuděné a absolutně nesrozumitelné, několik rychlých kroků a pak se k její smůle objevil vedle ní.

"Co chceš?" zeptala se podrážděně. "Jestli mě chceš nasrat, bravo, daří se ti to."

"Chtěl jsem ti jenom pogratulovat k zápasu," odpověděl.

Polkla několik nadávek na jeho adresu, zrychlila krok a nechtěně i zvýšila hlasitost dupání. Ale kdo by se jí divil?

"Škodolibost karmě neprospívá, abys věděl, v dalším životě budeš odpornej hmyzák a já tě s obrovskou chutí zašlápnu," zasyčela. Podobné vyhrožování na karmu určitě taky nemá zrovna blahodárný vliv, ale Merlin věděl, že za to Rose nemohla. Přece to on ji začal (naprosto nevhodně) provokovat, když měla (katastrofálně) zkaženou náladu!

"Nemám tušení, o čem to meleš, ale já to myslím vážně, Rose," řekl a z nějakého důvodu zněl naprosto vážně a bezelstně. "Byl to tvůj zápas, chytala jsi skvěle."

To byl okamžik, kdy Rose samým ohromením zapomněla zvednout nohu dostatečně vysoko a minula následující schod, takže nebýt Malfoyova pohotového zásahu, brzdila by bradou o zem. Naštěstí tam byl, chytil ji za loket a přidržel ji, než znovu našla rovnováhu.

Že mu automaticky poděkovala, si uvědomila, až když se zazubil a zeptal se: "Za co? Za pochvalu, nebo že máš všechny zuby?" A než si v hlavě sesumírovala, že by mu nejspíš chtěla poděkovat za obojí a že by nebylo úplně od věci zeptat se, jestli to myslel vážně (a jestli náhodou nejede v nějakých drogách), dodal: "Škoda, že nejsi ve Zmijozelu jako Al, mohli bychom hrát spolu." A pak se otočil, seběhnul po schodech dolů a zamířil do jedné z mnoha chodeb.

Zůstala stát na místě a civěla za ním, neschopna slova a pohybu. Až když se ohlédnul přes rameno, pobaveně se zašklebil a zamával jí, vzpamatovala se a opět začala stoupat do schodů. Nechápala, co to mělo znamenat, a žádný možný, rozumný důvod ji nenapadl ani za celou cestu do severní věže. Na vrcholku schodiště usoudila, že se Malfoy zbláznil, řekla Buclaté dámě heslo a vstoupila do společenské místnosti.

Bylo tam poměrně plno, ale ne narváno jako po vyhraných zápasech, kdy chtějí všichni nebelvírští studenti oslavovat. Navíc tam nenašla nikoho z týmu - nejspíš byli všichni ve sprchách anebo ve svých pokojích. Ona sama se nemohla dočkat, až se její bolavé, unavené tělo octne pod proudem teplé vody a pak se zavrtá do peřin. Bylo sice brzo na to, aby šla spát, navíc se ještě nutně potřebovala nevečeřet, ale hodlala mezičas strávit v posteli. Buď s knihou, nebo jen se svými vlastními myšlenkami.

Vyslala několik toužebných myšlenek ke sprchám a vyrazila přes společenskou místnost. Cestou přes ni musela odpovědět na několik pozdravů a poděkovat za množství pochval, potom ji čekal ještě jeden náročný úkol v podobě dalšího schodiště, ale nakonec se přeci jen dovlekla do své ložnice. Koště opatrně opřela o zeď vedle svojí postele, slíbila mu, že ho taky brzy zahrne zaslouženou péčí, a nedočkavě ze sebe shodila špinavé oblečení. Ve spodním prádle pak přeběhla do vedlejší místnosti a za chvíli už se tetelila pod proudem teplé vody.

"Nádhera," zavrněla spokojeně, nastavila tvář kapkám a dlouho jen tak stála a užívala si ten pocit očišťování. Voda jí stékala po těle, odnášela všechnu špínu, pot i frustraci a jak únava, tak chmurné myšlenky se jejím vlivem pozvolna rozplývaly.

Než se umyla, vytvořil se v koupelně hustý oblak páry. Ten Rose zlikvidovala jedním mávnutím hůlkou, pak se usušila a oblékla se do čistého. A jelikož její spolubydlící couraly bůhvíkde, uskutečnila i druhou část předvečerního plánu a natáhla se do postele. Na čtení si stále připadala moc unavená, a tak zavřela oči, jen tak ležela a nechala svou mysl, ať se zatoulá, kam se jí bude chtít.

"Byl to tvůj zápas, chytala jsi skvěle… Škoda, že nejsi ve Zmijozelu."

Potřásla hlavou a uchechtla se. "Magor," okomentovala si to pro sebe a převrátila se na druhý bok.

Věděla, že odehrála dobrý zápas. Když ji pochválil James, věděla, že odehrála skvělý zápas. Ale pochvala od Malfoye? Stále tomu nemohla uvěřit. Nezáleželo na tom, že mezi nimi byl mnohem mírumilovnější vztah než mezi jejich rodiči, z velké části díky Albusovi a jeho přátelství s Malfoyem, ale stejně to znělo jako nějaký šílený vtip. Jenom kdyby Rose konečně přišla na jeho pointu!

Otočila se na záda, otevřela oči a zadívala se na nebesa své postele.

"Zbláznil se," informovala je věcně. A pak se nekontrolovatelně rozesmála.

A já taky, dodala v duchu.

+ + + + + +

Na večeři dorazila s poměrně dobrou náladou, a ačkoli to bylo přitažené za vlasy, věděla, že za to z velké části vděčí Malfoyovi. Poklona jejím brankářským schopnostem od něj byla zkrátka tak nečekaná a nepravděpodobná, že jí dělala o to větší radost než všechny ostatní dohromady.

Tématem večera byl přirozeně právě proběhlý famfrpálový zápas a neuvěřitelně šťastný zákrok havraspárského chytače, lišila se jen míra ukřivdění, s jakým byl komentován. Když Rose poslouchala názory některých (především nebelvírských) studentů, bylo jí Coreyho McGregora pomalu líto - vypadalo to, že ti nejzklamanější fanoušci se prostě rozhodli vyhlásit mu válku a dávali mu to pořádně sežrat. On sám vypadal, že ho to docela vzalo - z obyčejného, celkem oblíbeného kluka, který byl ostatním v nejhorších případech jednoduše ukradený, se teď alespoň pro některé stal terčem nenávistných pohledů a jedovatých poznámek.

Rose to nakonec vydeptalo natolik, že se zvedla od jídla a zašla za Jamesem, který měl jako student sedmého ročníku, nebelvírský kapitán a školní oblíbenec mnohem větší autoritu než ona, aby s tím něco udělal. Slíbil jí, že něco zkusí vymyslet, a tak se Rose vrátila ke svým přátelům a v klidu dovečeřela. Věřila, že ji James nezklame - taky byl naštvaný, jakým způsobem prohráli, a v šatně si od něj vyslechli pěkné výrazy na McGregorovu adresu, ale na rozdíl od jiných si jen potřeboval ulevit od frustrace a věděl, že ve sportu jsou prostě podobné (ne)šťastné okamžiky přirozené a že kdyby záleželo na Coreym, asi ani on sám by si takový způsob chycení zlatonky nevybral.

Než večeře skončila, James se zvednul od stolu a zašel k havraspárskému za Coreym. Chvíli s ním přátelsky mluvil, pak ho poplácal po zádech a vrátil se zpátky na své místo. Rose mu za to poděkovala pohledem - věděla, že když teď všichni viděli sportovní gesto nebelvírského kapitána a s jakým klidem přijal nespravedlivou porážku, většina nepřátelských řečí utichne. Byla za to na Jamese hrdá. Přestože za těch sedm let v Bradavicích nasbíral na své konto spoustu průšvihů, a když měl správnou náladu, dokázal být vyloženě na zabití, měl smysl pro spravedlnost a vždycky se choval férově.

Rose do sebe nacpala poslední drobky výborného koláče a už jen tak seděla, povídala si se svými přáteli a pomalu se chystali k odchodu, když jí na záda dopadly dvě ruce.

"Tady je moje famfrpálová hvězda," ozval se veselý, přátelský hlas Albuse Pottera.

Rose zaklonila hlavu, aby na něj viděla (on jí zase pomohl tím, že se nad ni trochu naklonil), a zazubila se.

"Tady je můj oblíbený Zmijozelův dědic," opáčila. Věděla, že vzhledem k událostem, které jsou s tím souslovím spojené, by to neměla používat jako žertovnou přezdívku, ale na to už zřejmě bylo pozdě. Oba si na to zvykli, a tak se rozhodli zbavit to jméno jeho temné minulosti a prostě to používali.

Albus se zakřenil, posadil se vedle Rose na místo, které mu automaticky vytvořila Katie, lokty se opřel o stůl a nohy natáhnul do uličky. "Jak se cítíš?" zeptal se.

Rose teatrálně naznačila výraz umírajícího. "Bolí mě celé tělo," odpověděla, a to byla pravda pravdoucí. Albus jakožto zmijozelský střelec to moc dobře věděl - famfrpál nebyl jen o sezení na koštěti, lítání nad hřištěm a honěním se za míči (nebo uhýbáním před míči). Byla to dřina, která často pěkně bolela.

"To věřím," kývnul hlavou a oči mu zazářily upřímností, nadšením a pýchou. "Ale dneska jsi byla jednoduše fantastická! Vážně, škoda, že nehrajeme spolu."

Rose se uchechtla. "To už jsem jednou slyšela," poznamenala místo poděkování. "Malfoy se ti zbláznil, víš," informovala Albuse, když nechápavě zamrkal. "Taky vyjádřil lítost, že jsem v Nebelvíru. Nevíš, co mu přelítlo přes nos?"

To Albus nevěděl, ale využil toho, že se zmínila o jeho kamarádovi, nasadil vážný, přesvědčující výraz a už snad posté zopakoval: "Pořád ti říkám, že bys s námi měla trávit víc času. Rozuměli byste si."

Rose nad tím převrátila očima a zamávala rukou, aby to téma symbolicky rozehnala. Alovi věřila úplně ve všem, dokonce i v záležitosti "s Malfoyem by sis rozuměla", ale to ještě neznamenalo, že by v tomhle případě měla potřebu ho poslechnout.

"Chtěl jsi něco?" zeptala se raději. "Nebo jen vyzpovídat mou maličkost?"

Zašklebil se na ni a rozcuchal jí vlasy, za což mu věnovala podmračený pohled - už nesčetněkrát mu zakazovala sahat jí na vlasy a dělat s nimi blbosti, takže to přirozeně dělal pořád. "Chtěl jsem vědět, jestli by se tvoje maličkost zítra nechtěla projít, nebo ji ten fantastický výkon v zápase příliš unavinkal."

Vyplázla na něj jazyk. Spolu se vždycky chovali jako malé děti a možná právě proto si pořád byli tak blízcí.

"Myslím, že procházku ještě zvládnu," usoudila potom.

"Bezva," okomentoval to Albus, rukama se zapřel o stůl a svižně se vyhoupl na nohy. "Tak se sejdeme zítra ve dvě, platí? Má paní." Hluboce se poklonil.

Rose několikrát rychle zamrkala, napůl od něj odvrátila tvář a natáhla před sebe ruku. "Můj pane."

Oba se zasmáli a pak se Albus rozeběhnul za svými přáteli, zatímco Rose se zase začala věnovat těm svým.

"Víš o tom, že někdy mluvíte dost úchylně?" zeptal se jí Jamie, její spolužák a další z jejích spoluhráčů, konkrétně druhý střelec, a zatvářil se znechuceně. "Na bratrance a sestřenici."

"Protože vy sami jste úchyláci a hledáte v těch nevinných větách zvrhlé dvojsmysly, víš, víš," informovala ho zrzka pohotově. "Půjdeme?"

Všichni se zvedli od stolu a za hlasitého hovoru se společně odebrali zpátky do věže. Ještě se usadili ve společenské místnosti, klábosili a zodpovědnější duše se podívaly na domácí úkoly, aby je nemusely dělat na poslední chvíli všechny najednou, ale Rose se brzo rozloučila a popřála jim dobrou noc. Měla náročný den, a i když z nejhorší nálady se dostala a výborná večeře jí částečně dobila baterky, stejně se nemohla dočkat, až se schová do peřin a všechno to zaspí.

Už ležela, pomalu usínala a myšlenky se jí začínaly ztrácet v možných i nemožných světech, když se jí najednou nečekaně ostře, vzhledem k ostatním představám zastřeným přicházejícím spánkem, vybavil potutelný úsměv jistého blonďáka.

"Mohli bychom hrát spolu."

Rose se usmála a trochu se zavrtěla. "Magor," zamumlala znovu svou dřívější prognózu a s dobrým pocitem v nitru konečně usnula.* Rose totiž na rozdíl ode mě nezná Divokýho Billa a jejich Žoldáka. XD
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Dollxynka Dollxynka | 27. července 2015 v 9:43 | Reagovat

Scorp a Rose neni lepsiho paru :-D

2 Pája Pája | 27. července 2015 v 13:57 | Reagovat

Tohle je můj nejoblíbenější pár. Jsem ráda, že jsi se do něj pustila. Uznávám, že zčásti asi proto, že ho píšeš ty. Tvé povídky jsou psané takovým jedinečným způsobem, který obdivuju. Jsou hluboké a procítěné. Jsi jednou z mých nejoblíbenějších aitorek. Doufám, že na tento pár ješte pěkných pár povídek napíšeš.

3 Khaculinka Khaculinka | 27. července 2015 v 17:55 | Reagovat

to je nádhera :) Albus je ve zmijozelu? :O

4 Zumi Zumi | Web | 27. července 2015 v 20:33 | Reagovat

[3]: Minimálně tady jop, Rowlingová se tak daleko nedostala a mně (a podle toho, jak často se o něm tak píše a kreslí, taky spoustě dalších fanoušků) se to zdá zajímavější. ;)

5 nena nena | 28. července 2015 v 20:03 | Reagovat

Tento pár vôbec nepoznám, preto bude pre mňa aj zaujímavejšie o ňom čítať. Nebudem vôbec vedieť predpokladať dej, nie je to ako typické Dramione alebo Sasusaku, tie postavy dobre poznám, viem aký majú ku sebe vztah a tu nič. Som zvedavá ako sa to pohne ďalej. A dúfam, že sa mi tento párik tak zapáči, že ich budem vyhľadávať. Teším sa :)

6 Zumi Zumi | Web | 28. července 2015 v 20:43 | Reagovat

[5]: Skvělý na tomhle páru je, že víceméně žádný "ofiko" vztah mezi nimi dvěma neexistuje (takže si s člověk s čistým svědomím může vymyslet prakticky cokoli), ale přesto má svoje kouzlo. ^^ A kdyby sis chtěla přečíst další scorose povídky, doporučuju podívat se k Leann (odkaz najdeš vlevo v menu). ;)

7 Mais Mais | Web | 28. července 2015 v 23:31 | Reagovat

Tak čekám na poráčko, když už jsem konečně doma :D

8 Manka Manka | E-mail | 10. srpna 2015 v 12:12 | Reagovat

Zaujímavý pár, páči sa mi lebo nnepoznám charaktery a nebudem očakávať ich správanie :) pekne napísane :)

9 FlossieFophy FlossieFophy | E-mail | 25. července 2017 v 19:25 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170725

10 EssayErudite EssayErudite | E-mail | Web | 26. července 2017 v 11:47 | Reagovat

Essay writing Service - EssayErudite.com

We value excellent academic writing and strive to provide outstanding <a href=https://essayerudite.com>essay writing services</a> each and every time you place an order. We write essays, research papers, term papers, course works, reviews, theses and more, so our primary mission is to help you succeed academically.

Don't waste your time and order our <a href="https://essayerudite.com/" />essay writing service</a> today!

11 Davidrok Davidrok | E-mail | 29. července 2017 v 3:06 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетикак удалить информацию о себе  Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

12 LeeannPaimi LeeannPaimi | E-mail | 11. srpna 2017 v 0:02 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck!

XRumer201708c

13 Georgegib Georgegib | E-mail | Web | 20. srpna 2017 v 20:45 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>база млм сетевиков казахстан, сетевой маркетинг выбрать компанию</a>

14 DorogiKRDpn DorogiKRDpn | E-mail | 24. srpna 2017 v 15:40 | Reagovat

<a href=http://rrr.regiongsm.ru/33>
<img>http://rrr.regiongsm.ru/32 </img>
</a>
Благоустройство и асфальтрование в Краснодаре и г.Славянск-на-Кубани. Решение любого вопроса по асфальтоукладке и дорожным работам. Под КЛЮЧ

Подробнее... Благоустройство-Краснодар.РФ   ... +7 861 241 23 45
___________________________
благоустройство на участке метр шириной
благоустройство парков вакансии
код оквэд на благоустройство
благоустройство города фото
благоустройство с диспетчер

15 MariaEa MariaEa | E-mail | Web | 29. srpna 2017 v 2:18 | Reagovat

Хотели бы разнообразить вашу сексуальную жизнь? Добиться новых ощущений помогут игрушки для взрослых

Один из самых востребованных методов достигнуть невероятных ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью достаточно легко добиться дополнительной симуляции чувствительных зон. Только не используйте его в одиночестве, доверьтесь своей второй половине. Это упрочит вашу эмоциональную связь и позволит стать более раскованными и открытыми друг с другом.</p>
Также среди игрушек для взрослых распространены эрекционные кольца, наручники, различные смазки и стимуляторы. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь эксперементировать с разными вариантами, и вы точно сможете найти то, что придется по вкусу вам обоим.</p>
Стоит отметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, вакуумные помпы, <a href="https://afroditalove.ru/category/vaginalnye-shariki/">вагинальные шарики</a>,фаллоиммитаторы, и другие <a href="https://afroditalove.ru/">секс-игрушки</a> вы сможете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

16 Avito888pi Avito888pi | E-mail | 25. září 2017 v 4:02 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам необходимы конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

авито бесплатные объявления отдам даром
продажа +на авито
пополнение баланса авито
авито частные бесплатные объявления
авито томск доска бесплатных

17 AlysonPnv AlysonPnv | E-mail | Web | 9. října 2017 v 2:30 | Reagovat

Hi all! Recently I have been struggling with a lot of Problems. Friends and doctors keep telling me I should consider taking medicine, so I may as well <a href=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/tramadol-500mg>link</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

18 AlysonEzo AlysonEzo | E-mail | Web | 11. října 2017 v 16:26 | Reagovat
19 BethanyYko BethanyYko | E-mail | Web | 26. října 2017 v 14:25 | Reagovat
20 BethanyHvl BethanyHvl | 11. listopadu 2017 v 15:41 | Reagovat

Hi everyone! Lately I have been fighting with a lot of personal issues. Friends and doctors keep telling me I should consider taking pills, so I may as well <a href=http://addthismark.com/story.php?title=where-to-buy-cialis-tadalafil-online-without-prescription-%7C-order-now>site</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

21 ElvaDyv ElvaDyv | E-mail | Web | 14. listopadu 2017 v 23:17 | Reagovat

Hey guys!!!
designs and builds specialty lines of lead oxide production equipment, material handling systems, battery related process machinery, parts, and accessories for the battery, pigment, glass, and chemical industries.  http://techbasys.com offers technical application and engineering services to help the customer acheive maximum benefit from their equipment and manufacturing processes.

22 BethanyAsq BethanyAsq | 15. listopadu 2017 v 18:17 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a very bad experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random things and whined about his anxiety. I totally told him to <a href=http://smartpound.com/user.php?login=tfaltin57&view=history>link</a> and deal with it.

23 JosephFut JosephFut | E-mail | Web | 7. srpna 2018 v 11:45 | Reagovat

Мы хотим предложить взглядам клиентов программы устранения бесплодия с использованием медодов (ЭКО). Экстракорпоральное оплодотворение (IVF) является новейшим высокотехнологичным методом зачатия малыша не в теле матери (дословно «in vitro fertilization» - зачатие в колбе). Данная технология делается при репродуктивных проблемах разнообразного генеза, что не поддаются медикаментозному и хирургическому влиянию

http://test.petweb.ru/people/user/24519/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama