forever yours #2

21. července 2015 v 20:36 | Zumi |  Jednorázovky
Teeeda, je tu nějak neobvykle živo. :D Ale moc si nezvykejte, múza je nevypočitatelná a ráda na sebe nechává čekat. :D
Každopádně tu máte další část i ode mě. Krapet delší, ale k těm dřívějším "co nejvíc toho blog schroustá a zveřejní" to má daleko. :D Bez kontroly. Neměla jsem na to náladu, takže jenom doufám, že tam nebudou žádné kolosální blbosti (ale stejně to po zveřejnění projedu, protože moje perfekcionistická část by mi nedala pokoj XD).
Užijte si to. ;)Přestaň se konečně otáčet za každým černovlasým klukem, kterej kolem tebe proběhne, napomenula jsem se, když jsem se už snad posté zklamaně odvrátila od kluka, který vlasy i výškou připomínal Sasukeho, ale Sasuke to nebyl. Od našeho setkání uplynulo už několik týdnů a já si za tu dobu naprosto nevědomky vypěstovala nový zlozvyk - hledala jsem ho. Začala jsem na místech, kde bych ho čistě teoreticky mohla potkat - v centru, kde mě zachraňoval před tramvají, v metru, což už by byla větší náhoda…

A teď jsem byla mimo město na svatbě kamarádčina bratrance a automaticky jsem se dívala za každým klukem, který se mu podobal.

Jestli tohle není zoufalství, tak už nevím.

"Sakra těm to spolu tak sluší," prohlásila vedle mě Hinata s pohledem upřeným na Nejiho a Tenten, teď už šťastné novomanžele, odhadem tak pošesté.

Přikývla jsem, zazubila jsem se na ni a žertovně jsem do ní drkla. "Tobě by to ve svatebním taky slušelo," rýpla jsem si. "Už to Narutovi došlo?"

Zarděla se a hodila po mně téměř pobouřeným pohledem. Chodila s Narutem už přes pět let a slušelo jim to spolu přesně jako Nejimu a Tenten - byli jedním z párů, který vyloženě září a vyvolává u ostatních úsměv. Nedokázala jsem si představit, co by je mohlo rozdělit, a oba byli tak trochu (v Hinatině případě dost) romantici, takže žít spolu jen tak "na hromádce" by jim nestačilo a svatba se tak stávala vlastně jediným možným vyústěním. Mně to došlo. Narutovi ještě ne. Očekávám jejich zasnoubení už aspoň rok a půl, posledních pár měsíců si tím Hinatu dobírám (a dovádím ji k šílenství), ale prstýnek pořád nikde.

No, někdo je holt trubka.

"A hele, tady ho máme," dodala jsem, když se z davu vyloupl modrooký blonďák, který před několika minutami vyrazil hledat něco, na co by měl chuť (jako by tu byl chudý výběr jídla), a se svým typickým přátelským úsměvem si to namířil přímo k nám. "Sehnal sis baštu?"

"Ne," odvětil překvapivě vesele a přitáhnul si Hinatu do láskyplného objetí. "Ale nebudeš mi věřit, koho jsem potkal!"

"Hm, kohopak?" zeptala se automaticky, přesně jak od ní očekával.

"Svýho nejlepšího kamaráda z dětství," odpověděl nadšeně. A pak řekl něco, čím mi vyrazil dech. "Sasukeho, víš, jak jsem ti o něm vyprávěl, jak před pár lety odjel někam do Ameriky. Tak to vypadá, že už se vrátil a ještě se mi nestihl ozvat, parchant! Pojďte, vy dvě, musím vás představit!"

Nemohla jsem uvěřit vlastním uším. Ne, tohle by byla moc velká náhoda, aby to mohla být skutečně pravda. Sice jsem se ještě nesetkala s moc lidmi pojmenovanými Sasuke, vlastně s jedním jediným, ale přece nebylo možné, aby to byl skutečně on.

Naruto ale nečekal, až zpracujeme informace, které na nás vychrlil (… no dobře, až zpracuju informace), popadl Hinatu za ruku a vyrazil pryč. Automaticky jsem je následovala a v duchu jsem bojovala s protichůdnými názory. Co budu dělat, jestli Sasuke bude Sasuke? A co když to bude někdo úplně jiný, jak skryju další zklamání? Začínalo se mě zmocňovat vzrušení a stejnou měrou mnou lomcovala panika, zatímco Naruto se se mnou a Hinatou v těsném závěsu rychle tlačil mezi lidmi a vedl nás za svým přítelem z dětství.

Co budu dělat?

A pak se najednou zastavil před vysokým, černovlasým mužem v dobře padnoucím obleku, kamarádsky ho objal kolem ramen a otočil ho čelem k nám.

"Hinato, Sakuro, tohle je Sasuke," představil ho Naruto. "Sasuke, tohle je Hinata, moje přítelkyně, a tohle Sakura, naše kamarádka."

Zírala jsem na něj a jenom nepatrný zlomek mojí mysli mě věcně informoval, že musím vypadat jako idiot. Zbytek byl naprosto odrovnaný nadšením.

Skutečně to byl Sasuke. Sasuke, který mým nejbližším nedávno ušetřil nečekané výdaje, které by schroustal můj pohřeb, a mně od té chvíle vězel v hlavě.

Ona nepatrná, příčetná část mého mozku zaregistrovala, že Hinata už na představování zareagovala příslušným způsobem, a snažila se, abych si uvědomila, že se něco takového nejspíš čeká i ode mě, ale pořád byla příliš malinká, aby opravdu něco zmohla. Prostě jsem zamrzla v té určitě-vypadáš-jako-idiot póze a nedokázala jsem s tím nic dělat. Na druhou stranu Sasuke samotný ale taky nic neříkal a celkově vůbec nevypadal, že by svého kamaráda (a chudáka Hinatu, která už k němu natáhla ruku) vnímal. Jenom stál, díval se na mě a ve tváři měl směsici překvapení a potěšení.

"Ale, stará známá," brouknul konečně, zeširoka se na mě usmál a já se díky tomu probrala z té šokové neschopnosti a úsměv jsem mu nadšeným, zářivým způsobem oplatila.

Zato Naruto se zamračil a Hinata překvapeně zamrkala. "Vy se znáte?" zeptal se blonďák.

Sasuke si mě zamyšleně prohlédnul, pak se zakřenil, vyzývavě zvednul obočí a nechal slovo mně. Neochotně jsem od něj odtrhla zrak a sklouzla jsem pohledem na své přátele, kteří nás oba pátravě sledovali.

"Nedávno jsme se potkali, Sasuke mě zachraňoval před skočením pod tramvaj," odpověděla jsem popravdě. "Takže se víceméně neznáme, jen jsme se už viděli."

Sasuke vypadal lehoulince otráveně - asi čekal, že uslyší větu typu: "No to je ten sexy chlápek, který mi zachránil život." - ale nakonec souhlasně zabručel. Naruto chápavě přikývnul a byl by se s touhle odpovědí spokojil, kdyby Hinata neupozornila na jednu skutečnost.

"Skočením pod tramvaj?" vyhrkla a ohromeně si mě prohlédla. "Ty jsi někdy skákala pod tramvaj? Jak to, že o tom nevím?"

A tak jsem byla donucena v rychlosti jim vysvětlit, jak to bylo s mou téměř-sebevraždou a že jsem jim to neřekla jenom proto, aby se zbytečně nestresovali, zatímco znovuobjevený Sasuke stál opodál a pobaveně se uculoval.

Nakonec ho to ale přestalo bavit a raději se mě zastal, jinak by výslech snad nikdy neskončil.

"Tak už ji nechte, vy dva," vložil se do toho. "Naštěstí jsem tam byl já, takže teď je v celé své kráse mezi námi, konec příběhu."

Nevím, proč dokázal to, co se mně nedařilo, ale moji přátelé na jeho (nijak zvlášť naléhavé) naléhání opravdu poslechli a nechali téma Sakuru-málem-přejela-tramvaj-A!-my-o-tom-nic-nevěděli plavat. Místo toho jsme se vrátili k "seznamování", a jelikož jsem na sebe v souvislosti s mou tramvajovou příhodou nechtěla moc upozorňovat, poděkovala jsem Sasukemu za podporu jenom pohledem.

Neuniklo mu to, zareagoval na to mírným, sotva postřehnutelným úsměvem a přitom se bez problémů bavil s Hinatou o tom, co vlastně dělal v Americe.

Sakra ten kluk je vážně něco.

Prohodili jsme s ním ještě pár slov, ale pak si pro něj přišla nějaká blondýnka a tvářila se na nás dost nepříjemně, takže jsme se raději rozloučili a šli si po svých.

Takže je zadanej, jak typický, pomyslela jsem si mrzutě, když jsem se nenápadně ohlédla přes rameno a uviděla, jak Sasukeho ta holka odvádí směrem k tanečnímu parketu. Zamávalo mi to s náladou. I když jsem nevěřila, že je to možné, protože jsem z toho vysoce nepravděpodobného, ale přece právě proběhlého setkání pořád měla radosti na rozdávání, do té hromady nadšení se přimíchala i zvláštní trpkost, která kazila celkový dojem.

Byla jsem šťastná, ale už mi to štěstí kazilo "ale", jednoduše řečeno.

A co sis myslela? nadávala jsem si. Že padne na kolena, vyzná ti nehynoucí lásku a budete spolu žít šťastně až do smrti? Taková trubka přece nejsi ani ty.

Taková trubka jsem naštěstí sice nebyla, ale musela jsem si přiznat, že jsem v koutku duše doufala v něco podobného. V hodně slabší odvar, ale doufala - například že nebude zadaný, že se mu budu trochu líbit a že se spolu začneme vídat, i kdyby jen občas jako kamarádi.

Zase ta tvoje romantická duše…

Zamračila jsem se a usilovně jsem se snažila na to nemyslet, ale nakonec jsem musela přiznat porážku. Pořád mi to vrtalo hlavou a kazilo mi to prožívání svatebních oslav, a tak jsem se omluvila Hinatě a Narutovi, popřála jsem jim hezký zbytek večera a vyrazila jsem do svého hotelového pokoje. Stejně už bylo celkem pozdě v noci - já se z toho vyspím a oni si budou moct užít zbytek noci ve dvou, ideální řešení.

Podařilo se mi proklestit si cestu téměř až ke dveřím, které mě dostanou z přeplněné místnosti na nádherně liduprázdnou chodbu, když se mi zezadu kolem pasu obmotaly dvě paže, přitáhly mě k jejich vlastníkovi a znemožnily mi veškerý pohyb vpřed.

Mou první myšlenkou bylo nadávat, kopat a rychle tomu vtipálkovi/kreténovi/úchylovi utéct. Druhá byla o poznání mírumilovnější a přišla potom, co mi onen vtipálek/kretén/úchyl nebezpečně známým hlasem brouknul do ucha: "Tak jsem tě zachránil podruhý."

"Sasuke," vydechla jsem ulehčeně a natočila jsem hlavu, abych na něj viděla. "Tohle mi nesmíš dělat."

"Co, zachraňovat tě?" podivil se, ale podle šibalských jiskřiček v očích mi bylo jasné, že moc dobře ví, co tím myslím.

"Ne, takhle mě přepadávat," poučila jsem ho přesto a zatvářila jsem se, co nejvýchovněji jsem dokázala. "Snadno tím můžeš zazdít svoje předchozí záchrany a způsobit mi infarkt. To bys chtěl?"

Usmál se. "Ne," uznal, "to bych nechtěl. To by totiž byla ohromná škoda."

Zadrhnul se mi dech a najednou jsem si plně uvědomila jeho blízkost - stále mě objímal kolem pasu, jeho dech mě lechtal na rameni a jeho tělo mě příjemně hřálo. Vlastně až moc příjemně. Byla jsem si jistá, že pokud takhle ještě chvíli zůstanu, nějakým způsobem pozná, jak mi to nakoplo srdeční činnost, a tak jsem udělala jediné, co mi mohlo pomoct - položila jsem ruce na jeho, trochu jsem zatlačila a vykroutila jsem se z jeho sevření.

"A vůbec by ses neměl takhle chovat," poznamenala jsem rozladěně, ale pronesla jsem to spíš k podlaze než k němu. "Tvojí přítelkyni by se to moc nelíbilo."

"Přítelkyni?"

Vyhrknul to tak překvapeně, že jsem si dovolila zase k němu vzhlédnout. Nechápavě mě sledoval a vypadal, že se usilovně snaží rozluštit smysl věty, kterou jsem právě řekla.

"Tu blondýnku myslím," vysvětlila jsem. "Už předtím se na nás tvářila docela nepříjemně, a to v podstatě neměla důvod, tohle by ji naštvalo víc. Teda pokud nemáte nějakej supertolerantní vztah."

Tváří se mu mihlo pochopení a pobavení. "Myslíš Ino?" ujišťoval se. "To není moje přítelkyně," vyvrátil mou domněnku, když jsem trhla rameny - viděla jsem ji poprvé v životě, jak mám asi vědět, jak se jmenuje? "Kdysi byla, někdy na střední jsme spolu chodili, to přiznávám, ale to už je pěkných pár let dozadu. Teď jsme jen přátelé." Žertovně na mě mrknul a do tváře se mu vloudil spiklenecký výraz. "A tvářila se tak kysele, protože to před lety táhla i s Nejim, ale teď není zadaná a musela na jeho svatbu jít se mnou."

Neklidně jsem přešlápla, protože mi ze srdce spadnul obrovský kámen a byla jsem přesvědčená, že to muselo zadunět po celém hotelu. Jak to, že se ještě nikdo neotočil?

"Aha, tak to jo," utrousila jsem a okamžitě jsem si zanadávala jak za ten prudce inteligentní komentář, tak i za bláznivé, srdeční klopýtnutí a vlnu radosti. "Ale jsi tu s ní a já jsem zrovna na odchodu, takže by ses k ní asi měl vrátit."

Přimhouřil oči. "Přestaň mi říkat, co bych měl dělat a co ne. Budu si dělat, co chci."

Dalo by se to označit za dokonale dětinské prohlášení, kdyby ovšem neměl ve tváři výraz, který naznačoval, že mluví naprosto vážně. A kdyby mi to vzápětí nedokázal tím, že se jedním dlouhým krokem dostal až ke mně, opět mi obmotal paže kolem těla a pak mě bez varování políbil.

Naprosto mě tím odrovnal. Ještě nikdy jsem nepolíbila někoho, koho jsem viděla podruhé v životě, a ačkoli jsem věděla, že existují lidé, kteří s tím nemají žádný problém, nikdy mě nenapadlo, že jeden z nich bude chtít políbit právě mě. (A že se tím pádem taky stanu jedním z nich, i když nedobrovolně.)

Sasuke to nejspíš bral v potaz, protože trvalo jen chvilku, než se ode mě odtáhnul a dal mému mozku příležitost restartovat se a naistalovat aktualizace. Přesně tak jsem se cítila - zírala jsem do přitažlivé tváře nad sebou a v hlavě jsem měla černo, až na točící se kolečko a komentář "instalují se aktualizace".

73% - 89% - 100%.

Zamrkala jsem, dostala jsem ze sebe: "Co to…?" a zase jsem umlkla. Nemělo tam být ještě 'krucinál mělo znamenat'?

Usmál se a přejel mi rukama po zádech. Nahoru a zase dolů, nic víc.

"Líbíš se mi," prohlásil s neskutečným klidem. "Já tobě taky. Takže tohle se vlastně mělo stát." Na předposlední slovo kladl velký důraz a oči mu přitom pobaveně zasvítily, takže jsem i ve vší své zmatenosti pochopila, že to byla narážka na všechna moje předchozí "měl bys" doporučení.

Chtěla jsem něco namítnout, protože to přece dávalo dokonalou logiku. Ale skončila jsem tím, že jsem pootevřela ústa a zjistila, že si nemůžu žádnou potenciální námitku vybavit. Že s ním v podstatě souhlasím. On se líbil mně, já jemu - kde je problém?

Tyhle aktualizace jsem neměla instalovat.

Anebo to byla Sasukeho vina. Třeba vedle čtení myšlenek ovládá i schopnost člověka uhranout a já jsem to odnesla. Každopádně jsem nebyla schopná na to reagovat a on toho využil.

"Poprvé jsi mi utekla i se zvrtnutým kotníkem," řekl a lehce mi prsty na tváři obkroužil linii vlasů. "Nepřestal jsem si to vyčítat. Podruhé stejnou chybu neudělám."

Věděla jsem, kam to celé spěje. Dokázala jsem si to domyslet, intuitivně jsem to vycítila a viděla jsem to Sasukemu na očích. Nehodlal zůstat jenom u polibků. Rozhodl se, že bychom měli být spolu, ať už tomu ve svém podání rozuměl jakkoli, a šel si pro to nehledě na můj názor.

A já to přijímala. To mě na tom zaráželo nejvíc - přestože to bylo šílené a v dokonalém kontrastu s mými představami, nedokázala jsem vymyslet jinou námitku než "neměla bych". Neměla bych. Od toho je už jen kousek k "kašlu na to".

Sasuke se usmál, naklonil se nade mě a zarazil se v minimální vzdálenosti - několik pramenů jeho vlasů mě lechtalo na tváři.

"Tak co, Sakuro?" zeptal se.

Končím.

"Já tohle nedělám," zaprotestovala jsem naposled, ale byl to tak chabý pokus, že bych si to ani sama nevěřila. Sasukeho jsem sice moc neznala, ale bylo mi víc než nad sluce jasné, že tohle ho nezastaví.

"Já vím," zamumlal a znovu mě políbil. A tím veškerým mým námitkám odzvonilo.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Mais Mais | Web | 21. července 2015 v 20:58 | Reagovat

Pane bože, omg... vyloudila jsem ze sebe vnitřně takové písknutí, jako já nevím kdy naposledy... Asi když jsme byly takzvaně malý a blbý. A několikrát. Tohle mi nedělej (neposlouchej mě, to teda koukej pokračovat), začínala jsem si připadat celkem 'nad věcí', jakože dospěleji. Víš co, viď.

2 nena nena | 22. července 2015 v 19:28 | Reagovat

Och! Úžasné pokračovanie! Ďalšia náhoda (ako blbec) sa ukázala na svadbe a zdá sa, že boli so svojimi pocitmi na tom rovnako. Čo sa vlastne dalo aj čakať. Takého človeka si zapamätá každý :D (aj záchrancu, aj potencionálneho samovraha) . Hrozne sa teším na pokračovanie, celkom cítim, že tu v tom bude akýsi zádrhel. :P

3 Manka Manka | E-mail | 9. srpna 2015 v 23:05 | Reagovat

Nemám slov! Náhoda? Zas?! (nie, nesťažujem sa :D) a koniec, ten bol geniálny, taký ako sa patrí :3

4 Ráďuše Ráďuše | 15. srpna 2015 v 0:08 | Reagovat

Tak jsem to stihla ještě před spaním. Zítra mě čeká pohádkový les a to zahrnuje spoustu dětí kam jen oko dohlédne, takže si jednoznačně beru čtení s sebou. Pohne nastartován a je to. Geniální. K těm tvým myšlenkovým pochodům a obratům jsem se vyjádřila už v prvním díle. Znovu, geniální. Díky, díky! :) Konec nezklamal.

5 DorothyMuh DorothyMuh | E-mail | 19. července 2017 v 0:25 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170718

6 ArleneSmamp ArleneSmamp | E-mail | 22. července 2017 v 15:55 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170721

7 ArleneSmamp ArleneSmamp | E-mail | 22. července 2017 v 21:00 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170721

8 FlossieFophy FlossieFophy | E-mail | 25. července 2017 v 16:08 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170725

9 EssayForMe EssayForMe | E-mail | Web | 25. července 2017 v 17:17 | Reagovat

We Can Write Your Paper For You - EssayErudite.com

Can You <a href=https://essayerudite.com/write-essay-for-me/>Write My Essay for Me</a> ? How many times do students worldwide ask this question without finding an answer?
We'd rather not check the official statistics. At the same time, essays appear to be probably among the most popular academic assignments.
Students from various education establishments need to complete them constantly. If you are among those lucky ones, feel free to contact our customer service department and opt for an <a href="https://essayerudite.com" />essay writing help</a>

10 Davidrok Davidrok | E-mail | 29. července 2017 v 3:06 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиУдаление негативной информации Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

11 LeeannPaimi LeeannPaimi | E-mail | 10. srpna 2017 v 23:13 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708c

12 Avia777Fumn Avia777Fumn | E-mail | 16. srpna 2017 v 23:57 | Reagovat

<b>Авиабилеты по РУ за 60 процентов от цены кассы.</b> по МИРУ - 50%| <b>Телеграмм @AviaRussia</b> только этот, другие не используем.

Надежно. Выгодно. Без слётов. И БЕЗ каких-либо проблем.

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!
________

купить авиабилеты дешево онлайн аэрофлот
авиабилеты недорого
дешевые авиабилеты акции скидки
купить билеты авиа дешево акция
дешевые билеты +на самолет +в крым

13 Georgegib Georgegib | E-mail | Web | 21. srpna 2017 v 3:23 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>продукции млм, правда о сетевом бизнесе nl</a>

14 Georgegib Georgegib | E-mail | Web | 23. srpna 2017 v 2:39 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>купить книги млм в интернет магазине, апорт сетевой маркетинг</a>

15 Mariawak Mariawak | E-mail | Web | 29. srpna 2017 v 3:18 | Reagovat

Мечтаете разнообразить сексуальную жизнь? Добиться совершенно новых ощущений помогут интим-товары

Один из самых востребованных способов достичь сильных ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью легко добиться дополнительной симуляции чувствительных зон. Только не используйте его в одиночку, доверьтесь своей второй половине. Это значительно укрепит вашу эмоциональную и физическую связь и позволит стать более открытыми и раскованными друг с другом.</p>
Также среди секс-игрушек распространены наручники, эрекционные кольца, различные смазки и стимуляторы. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь пробовать разные варианты, и вы скоро сможете отыскать то, что придется по вкусу вам и партнеру.</p>
Стоит отметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, вакуумные помпы, <a href="https://afroditalove.ru/category/vaginalnye-shariki/">вагинальные шарики</a>,фаллоиммитаторы, и остальные игрушки для взрослых вы можете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

16 Avito77pi Avito77pi | E-mail | 24. září 2017 v 23:15 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Готовы предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам необходимы конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

авито бесплатные объявления регистрация
авито вещи пакетом
подавать объявление +на авито бесплатно
авито бесплатные объявления продажа
скидка +в мвидео +на авито пользовались

17 Avito888pi Avito888pi | E-mail | 25. září 2017 v 2:59 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Готовы предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам надо  конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

купить аккаунт авито +с балансом
пополнение авито со скидкой
авито бесплатные объявления работа
авито ру бесплатные объявления
авито +с пробегом область

18 Avito888pi Avito888pi | E-mail | 25. září 2017 v 6:22 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Готовы предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам необходимы конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

пакет турбо продажа +на авито
авито авто +с пробегом бесплатно
авито ростов доска бесплатных объявлений
авито спб бесплатные
турбо продажа авито скидка

19 Avito321Godo Avito321Godo | E-mail | 28. září 2017 v 16:32 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Готовы предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам нужны конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

авито москва кроссовки нью баланс
как иметь несколько аккаунтов на авито с
продажа аккаунтов авито онлайн
как восстановить авито если удалил аккаунт
как вернуть деньги с авито если объявление заблокировали

20 Dol77larsic Dol77larsic | E-mail | 14. října 2017 v 16:05 | Reagovat

Были заплачены деньги 6000 за покупку базы данных и просто швырнул. с другого аккаунта к нему обратились, уже специально на 100р была сделка на выборку и тоже швырнул.

непорядочный гандон. кинет 100р%

Телеграм  @japoshka кидальная дешевка

21 AlysonBmh AlysonBmh | E-mail | Web | 25. října 2017 v 18:02 | Reagovat
22 LarryMut LarryMut | E-mail | Web | 5. listopadu 2017 v 16:14 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama