forever yours #1

19. července 2015 v 17:20 | Zumi |  Jednorázovky
Ciao děcka!
Doufám, že jste nade mnou ještě nezlomily hůl. :D Ale říkala jsem, že nebudu přispívat pravidelně, a nic jsem neslibovala, takže se nehodlám omlouvat (kdyby na mě náhodou někdo chtěl být naštvaný... *supervýhružný pohled*). :D
To jen tak na úvod po delší pauze.
Tuhle povídku jsem začala psát před několika lety. Už podle názvu vás může napadnout, že jsem našla inspiraci v písničce Forever Yours od Sunrise Avenue (tedy pokud jste jejich fanoušci), ale přiznám se - nemám už nejmenší tušení, v čem přesně že jsem se to inspirovala, samozřejmě kromě názvu. XD A před pár dny jsem otevřela wordovský soubor a rozhodla jsem se to dopsat, protože se mi stále zamlouvala jedna ze scén, která už byla hotová. Jenže zbytek už tak zajímavý nebyl, takže jsem po chvíli uvažování otevřela nový dokument a úplně kompletně to překopala, až na zmiňovanou scénu, tu jsem pozměnila jen krapet (a ne, neřeknu vám, která to je XD).
I když pro vás je podstatný, že tu je další povídka a že je opět SasuSaku, co? :D
Tak já končím a vy si užijte krátké počteníčko (protože jsem se rozhodla, že to nebudu dělit podle toho "co se vejde", ale jak se mi to bude hodit a líbit XD). ;)Říká se, že náhoda je blbec.

A tak se stalo, že jsem se jednoho slunečného rána vzbudila s podivnou náladou, která se postupem času, než jsem opustila domov, změnila na regulérní otrávenou. Nechtěla jsem vstávat, nechtěla jsem ze svého bytu, nechtěla jsem do práce, a s každým dalším "musíš" jsem byla nabručenější. Ve výtahu jsem potkala svou šedesátiletou sousedku, která mi od mého posledního rozchodu dohazuje snad celou svou rodinu ve věkovém rozhraní patnáct až padesát let, a bohužel jsem se dozvěděla, že máme společnou cestu až do přízemí. Za tu půlminutu, než jsme sjely z šestého patra do přízemí, se stihla "nenápadně" zmínit o třech potenciálních partnerech pro mě a srazit mi už tak špatnou náladu o několik příček níž.

Když jsem pak v metru potkala svého bývalého, tisknoucího ke sklu svůj nový objev a přepočítávajícího mu jazykem zuby, definitivně jsem nad dnešním dnem zlomila hůl. S myšlenkami černějšími než Společenstvo prstenu po ztrátě Gandalfa v Morii jsem opustila vlakovou soupravu, vyjela po eskalátorech a začala se prodírat davy lidí, které jako obvykle plnily městské centrum, směrem k budově, kde jsem pracovala.

Na jedno ráno to na mě bylo moc blbých náhod najednou, takže jsem jenom zírala do země tak metr před sebe, poslouchala jsem klapot svých podpatků a šum hlasů cizích lidí, proudících kolem mě, a mechanicky jsem postupovala dopředu. V duchu jsem se užírala naštvanými, sebelítostivými myšlenkami a vůbec mi nedošlo, že mám najednou mnohem víc osobního prostoru, než bych měla mít.

Z toho osobního ostrůvku nakrklosti mě vytrhlo vysoké, hlasité zatroubení.

Škubla jsem sebou, poplašně jsem se rozhlédla a zkoprněla jsem, když jsem jen kousek od sebe spatřila jedoucí tramvaj. Řidič na mě třeštil oči, zuřivě troubil a snažil se zastavit, ale mně i jemu bylo jasné, že to za ten zbývající metr dva nemůže ubrzdit. Ne pokud si fyzikální zákony z nějakého důvodu nedají na chvíli pohov.

Pak mě někdo čapnul za loket a dost nešetrně, ale rychle mě strhnul zpátky. Tvrdě jsem do něj narazila, ale tramvaj projela kolem a já neskončila přejetá, takže bych to asi měla brát docela pozitivně.

"Zbláznila ses, ženská?" ozval se mi nad hlavou rozzlobený, mužský hlas. "Co sis ksakru myslela?"

"Bad day," utrousila jsem a chtěla jsem od něj odstoupit, abych s ním mohla mluvit z očí do očí, ale z kotníku mi vystřelila palčivá bolest, takže jsem jen klopýtla a naopak jsem se ho chytla ještě pevněji. "Au," okomentovala jsem to, zvedla jsem nohu a prohmatala jsem si zraněné místo. Bolelo to jako čert.

Slyšela jsem, jak dlouze vydechnul, a zřejmě se tím vzpamatoval z počátečního šoku, protože mě opatrně přidržel a starostlivě se zeptal: "Jste v pořádku?"

"Asi jsem si zvrtla kotník, ale držím pohromadě a nejede pro mě ani sanitka, ani pohřebák, takže si připadám celkem v pořádku," zabublala jsem, zatímco jsem zuřivě mrkala, abych z očí vyhnala slzy. "Ale měla jsem za to, že vracet se od tykání k vykání je společensky nepřípustné," podotkla jsem z legrace.

"Spousta lidí by taky považovala za vhodné spíš druhému poděkovat za záchranu života, než ho kibicovat za vychování," opáčil pohotově.

Usmála jsem se, vzhlédla jsem a konečně jsem si prohlédla svého - proč ho zvát jinak - zachránce. Lesklé černé vlasy mu padaly do tváře, ze které mě pozorovaly oči podobající se dvěma dokonalým onyxům, rty měl roztažené ve vyzývavém, ale pobaveném úšklebku a všechno to patřilo k celkem vysoké, vysportované postavě oblečené (vzhledem k začínajícímu létu) do lehké bílé košile a šedých kalhot.

Zachránil mě zatraceně pěknej chlap, konečně něco pozitivního!

Usmála jsem se ještě jednou. "Děkuju," napravila jsem svou chybu a myslela jsem to upřímně - vážně jsem mu byla vděčná, že jsem z toho vyvázla jen s pochroumaným kotníkem (i když ten jsem si pochroumala jenom kvůli němu).

"Není za co, rád zachraňuju takový pěkný holky," odpověděl a laškovně se pousmál, takže jsem musela sklopit pohled. Neumím flirtovat. Co víc, obvykle mi stačí, aby to flirtováním jen lehce zavánělo, a nejsem schopná otevřít pusu a vypustit z ní něco přijatelného.

Teď jsem ale překvapivě našla odpověď. Možná mi šokové situace po těsném uniknutí smrti prospívají.

"Třeba se já jen ráda nechávám zachraňovat takovýma pěknýma klukama," opáčila jsem nejistě a opatrně jsem k němu vzhlédla.

Jeho úsměv se na okamžik rozšířil, jako bych ho tím upřímně potěšila, pak ale zase zvážněl a rozhlédnul se.

"Tamhle je lavička, pojďte, pomůžu vám," pobídl mě potom. "Můžete se na chvíli posadit."

"Co kdybyste zůstal u toho tykání, když už jste s tím jednou začal?" navrhla jsem mu, protože tohle přeskakování od vykání k tykání bylo vážně divné. "Zvlášť když nebýt vás, nejsem ani já."

"Dobře," souhlasil a džentlmensky mi nabídnul rámě. Zavěsila jsem se do něj a s jeho pomocí jsem odskákala až k zmiňované lavičce, na kterou jsem se s heknutím posadila.

"Díky," poděkovala jsem znovu. "Jsem Sakura. A nerada bych zdržovala."

"Sasuke, těší mě. Nezdržuješ, práce počká, zato ty bys mi mohla někam utéct." Pak se okatě zarazil, kriticky si prohlédnul můj kotník a ušklíbnul se. "I když teď asi ne."

Nenapadlo mě, co bych na to mohla říct, a tak jsem se na něj zašklebila a sklonila jsem se, abych zkontrolovala svůj kotník. Pořád pekelně bolel a pomalu začínal natékat. V práci si budu muset vzít svoje nouzové baleríny, protože na lodičkách se nebudu moct pohybovat ani na tamních rovných podlahách, natož pak venku po hrbolatých chodnících. I když - a budu to opakovat už poněkolikáté - pořád lepší než být přejetá tramvají.

A pak - právě po tom několikátém zopakování - mi konečně trochu líp došlo, co se vlastně stalo.

"Krucinál, já jsem vážně mohla být mrtvá," vyhrkla jsem a prudce jsem se napřímila. "Kvůli jednomu blbýmu ránu jsem se málem nechala přejet!" Ohromeně jsem zamrkala a pak jsem si Sasukeho vděčně prohlédla. "Děkuju, ještě jednou."

Usmál se a mávnul rukou, jako by zachraňoval holky s neúmyslnými sebevražednými sklony každý den. "Co kotník?" zeptal se raději.

"Bolí," odpověděla jsem popravdě. "Ale vážně - je to blbý, budu muset do práce a ty asi taky, ale měla bych ti to nějak vynahradit. Už jsi měl kafe? A dáš si?" dodala jsem, když zavrtěl hlavou. "Zvu tě, aspoň jako symbolickou satisfakci."

"Rád bych, ale vážně budu muset do práce. Teda pokud nejsi doktorka a nenapíšeš mi omluvenku, to jsem potom celý tvůj." Znovu ten zatracený, hravě svůdný úsměv.

A tak jsem se držela toho jediného, co mě nepřivádělo do rozpaků a na co jsem mohla smysluplně reagovat - trvala jsem na své nabídce koupit mu kafe. Po chvíli jsem ho přemluvila, že jenom sedět na lavičce a takhle se dohadovat je ještě větší ztráta času, než kdyby na to kafe opravdu zašel, takže mi pomohl odhopsat opodál do Costy, kde jsem mu koupila latté s sebou a jako bonus ještě borůvkový muffin. Když už jsem tam byla, sobě jsem vzala taky jedno latté, a pak jsem ho využila ještě jednou, když mi s tím pomohl odkulhat až do práce.

Naštěstí jsem už u vchodu natrefila na kolegyni, která se mě ujala, takže Sasukeho jsem mohla z jeho dobročinné mise uvolnit. Navzájem jsme si popřáli hodně štěstí a definitivně se rozešli.

Asi o hodinu později, když jsem seděla ve své kanceláři a ledovala si kotník, jsem si už nadávala, že jsem ho nechala utéct a nepožádala ho o číslo. Vzpomínky na jeho tvář, na jeho samotného a na vše, co pro mě, naprostou cizinku, toho rána udělal, mě nutily zasněně se usmívat. Ale protože jsem byla zabržděná a nenapadlo mě to včas, už navždy zůstane pouhou vzpomínkou.

Možná to byl pořád jen posttraumatický šok a možná jsem prostě a jednoduše střelená, ale když jsem nad tím přemýšlela, právě to mě z toho dne bolelo nejvíc. Ani vyvrknutý kotník, ani skutečnost, že jsem kvůli špatné náladě mohla skončit pod drnem, ale to, že už Sasukeho asi nikdy neuvidím.

I když - říká se také, že svět je malý. A nikdy neříkej nikdy. A že naděje umírá poslední.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Yuuki Yuuki | 19. července 2015 v 17:49 | Reagovat

Nadhera po tak dlouhy dobe u tebe neco spatrit.. Takze bys to mela napravit.. =D
zajivy dej,jsem zvedava jak to dopadne =)

2 Mais Mais | 20. července 2015 v 0:04 | Reagovat

Hahááá, kurník šopa jooo! Píšeš SasuSaku! A bude to legendární! Tak tedy... Bude další soon? (oplácím, mu he he) Hm? A neříkej, že ne! ^^

3 Zumi Zumi | Web | 20. července 2015 v 0:08 | Reagovat

[2]: No jo, hele, je vtipný vidět tě tu se svým okem (obrázkem). :D Ale já si rychle zvyknu. ;) Snad bude, ale rozhodla jsem se zrovna následující část trochu překopat, takže asi ne really soon. O:)

4 nena nena | 21. července 2015 v 11:56 | Reagovat

Náhoda je blbec a ja som náhodne znova vyhľadala tvoj blog, kde bolo hneď plno nových článkov, ktoré musím dobehnúť. :D  
Tento je svojim spôsobom dokonalý, pretože myslím, že hocikto má zlý deň sa pri tejto poviedke musí pousmiať a mať ho o niečo krajší. Aspoň ja som na tom tak. :) Veľmi pekný príbeh, jednoduchý a nápadití.
Idem teda obehnúť všetko čo som zameškala, pretože som netušila, že si sa vrátila k občasnému pridávaniu príspevkov, čo ma samozrejme veľmi teší :))

5 Manka Manka | E-mail | 9. srpna 2015 v 22:57 | Reagovat

Jeej SasuSaku :) Vždy sa teším na tvoje poviedky a nikdy nesklamú, lebo sú úžasne napísané. A túto som prečítala jedným dychom. :D

6 Ráďuše Ráďuše | 14. srpna 2015 v 21:51 | Reagovat

Zumi, tvý myšlenkový pochody jsou prostě pecka :D "S myšlenkami černějšími než Společenstvo prstenu po ztrátě Gandalfa v Morii". Geniální. Tadá, těším se až si přečtu ten další díl.

7 DorothyMuh DorothyMuh | E-mail | 18. července 2017 v 21:39 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170718

8 FlossieFophy FlossieFophy | E-mail | 25. července 2017 v 22:06 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170725

9 Davidrok Davidrok | E-mail | 29. července 2017 v 3:06 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиудаление негативных отзывов Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

10 SandyAbalt SandyAbalt | E-mail | Web | 31. července 2017 v 19:44 | Reagovat

http://www.copic-sketch.ru - скетчи на заказ

11 Georgegib Georgegib | E-mail | Web | 19. srpna 2017 v 19:29 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>принцип млм, сетевой бизнес список компаний в россии</a>

12 Dannyjaf Dannyjaf | E-mail | Web | 19. srpna 2017 v 19:35 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

13 DorogiKRDpn DorogiKRDpn | E-mail | 24. srpna 2017 v 19:35 | Reagovat

<a href=http://rrr.regiongsm.ru/33>
<img>http://rrr.regiongsm.ru/32 </img>
</a>
Благоустройство и асфальтрование в Краснодаре и г.Крымск. Решение любого вопроса по асфальтированию в Краснодарском крае. Качественно

Подробнее... Благоустройство-Краснодар.РФ   ... 8 861 241-23-45
___________________________
прага благоустройство
благоустройство кпп
текущий ремонт и благоустройство территории
сайт благоустройство запсиба
благоустройство могил мраморной крошкой

14 Avito888pi Avito888pi | E-mail | 25. září 2017 v 0:45 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Всегда рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам необходимы конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

авито дать бесплатное
+как пополнить баланс авито бесплатно
авито уфа
авито бу
авито работа

15 Avito888pi Avito888pi | E-mail | 25. září 2017 v 4:09 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам требуются определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

пакеты размещения объявлений +на авито
кемерово купить вещи пакетом +на авито
скидки +на авито +на услуги
подавать объявления авито бесплатно без регистрации
пополнение кошелька авито

16 Dol77larsic Dol77larsic | E-mail | 14. října 2017 v 17:15 | Reagovat

Были заплачены деньги 6000 за покупку базы данных и просто швырнул. с другого аккаунта к нему обратились, уже специально на 100р была сделка на выборку и тоже швырнул.

непорядочный гандон. кинет 100р%

Телеграм  @japoshka кидальная дешевка

18 LarryMut LarryMut | E-mail | Web | 21. října 2017 v 19:38 | Reagovat

http://healthylivingministries.org/component/k2/itemlist/user/631503  смотреть лучший порно кино онлайн бесплатно новинки   смотреть сериал новинки которые уже вышли  http://illuminati.it/component/k2/itemlist/user/10619

19 CharlesUrito CharlesUrito | E-mail | Web | 23. října 2017 v 16:12 | Reagovat

Thesis Writing Service - EssayErudite.com

If you look for a trustworthy <a href=https://essayerudite.com/thesis-writing-service/>thesis writing service</a> and want to benefit from a higher grade, your editors, proofreaders, and instructors are here to lend you a hand.
Some students afraid of hiring professional writers due to ethical issues. As a result, they fail the course due to various reasons not able to defend their degree.
You should note that there is nothing wrong with opting for a <a href="https://essayerudite.com/thesis-writing-service/" />thesis writing service</a>. EssayErudite is certainly the best place for that.

Thesis Writing Service https://essayerudite.com/thesis-writing-service/

21 LarryMut LarryMut | E-mail | Web | 29. října 2017 v 2:57 | Reagovat

http://www.calicris.ro/component/k2/itemlist/user/376414  смотреть бесплатные сериал любовь   фильм 75916  http://zomorodbaf.com/component/k2/itemlist/user/24273

22 LarryMut LarryMut | E-mail | Web | 8. prosince 2017 v 11:29 | Reagovat

http://123gosell.com/component/k2/itemlist/user/63674  сериал 2014 2015 смотреть бесплатно   смотреть сериал срочно выйду замуж 2015  http://dentalimplantspenticton.com/component/k2/itemlist/user/171046

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama