Únor 2015

A fresh start

21. února 2015 v 14:41 | Zumi |  news
Překopala jsem blog.
Smazala jsem spoustu článků, ale většinu povídek jsem nechala, protože i když bych se za spoustu z nich teď nejradši zahrabala hluboko pod zem, nemohla jsem to udělat. Dala jsem do nich tolik, že to prostě nešlo.
Vytvořila jsem nové rubriky, které začnu využívat místo starých. No dobře, zatím jen jednu, ale mám to v plánu.
Udělala jsem za minulostí tlustou čáru, ale jen přerušovanou - v něčem budu pokračovat, s něčím jsem prostě skončila.
Něco zůstane stejné, spoustu se změní, ale myslím, že rok a půl psaní do šuplíku mi stačil a teď bych se s vámi ráda zase čas od času o něco podělila.
Nemám ponětí, jak to bude fungovat. Až napíšu něco - povídku, myšlenku - co budu chtít pustit do světa, zveřejním to. Když nic takového nebudu mít, nic se tu neobjeví. Nechci nic slibovat, nechci vás zklamat a nechci se omlouvat. Nechci zakládat nový blog, i když od původního "SasuSaku forever" jsem se dost odklonila - co byste čekali, když jsem začínala jako třináctiletá holka a teď mi za dveřmi čeká dvacítka (a ve skutečnosti si připadám na pět)? :)
Změnila jsem přezdívku - místo Koizumi (Michiyo) už tady a v komentářích najdete jenom Zumi. Vychází ze staré, ale je bližší mně i mému skutečnému jménu - Zuzka. (toho si važte, myslím že jsem se s vámi podělila o své jméno - jinak jsem totiž velký introvert)
Něco starého a něco nového. Už chybí jen něco modrého a něco půjčeného. XD (i když modrý mám zatím lay a půjčených věcí se tu najde habaděj XD)
Fanoušky Naruta asi zklamu - nevím, jestli ještě někdy napíšu nějakou povídku s touhle tématikou. Možná ano, možná ne. Dramione je mi trochu bližší, ale taky nic nemůžu říct s jistotou. Možná se vrhnu na jiné páry, teď můžu říct, že mám ve velké oblibě Scorpiuse s Rose (aby taky ne, je to jako Dramione s čistým štítem). Možná zkusím úplně jiné fanfiction. Možná najdu dost odvahy a podělím se s vámi o něco, co nevychází z žádné předlohy, ať už knižní nebo filmové, ale jenom ze mě - z mé hlavy, z mých představ, z mého srdce. (a nebude to jen "drabble", pro mě neuvěřitelně důležitá (nemůžu si pomoct, prostě o nich přemýšlím v ženském rodě), ale kraťoučká)
A něčekejte nějaký velkolepý restart, že se tady teď bude objevovat několik článků týdně nebo dokonce denně. Je klidně možné, že to tu bude vypadat stejně umřele jako teď a několik měsíců ode mě neuslyšíte ani slovo. Nebudu se za to omlouvat.
Ale každopádně jsem zpět. :) Pokračovat, kde jsem skončila, a začít něco úplně nového. Potěšit staré známé fanoušky a možná si získat nové.
Uvidíme. :)