Leden 2012

One room 3

21. ledna 2012 v 19:31 | Koizumi Michiyo |  Dramione
Tak... konečně zveřejňuju poslední část. Je to nesčetněkrát přepsaný, vůbec jsem to po sobě nečetla a fakt na to v nejbližší době nemám náladu, takže případný kraviny, nesmyslný věty a jejich případné negace apod. prostě ignorujte. ;)

Dodatek...

14. ledna 2012 v 18:28 | Koizumi Michiyo |  Moje kecy
Tak tohle mě totálně rozsekalo...
Víte, naše milá (nejen nasáklý ironií, přímo přesáklý ironií a nepřátelský) kopírka totiž neskončila jenom u kradení povídek...
Ze zajímavosti jsem rozklikla rubriku "vlastní tvorba" a vyhodilo mi to tři články, kde se vesele chlubí cizími obrázky.
Upřímně - je to vidět na první pohled. A teď nemyslím přímo rozdíly v propracovanosti obrázků - v kreslení se člověk postupně zlepšuje, stejně jako v psaní, takže mnohdy v obrázcích, které kreslil třeba před dvěma roky, najde tolik chyb, že se na ně už v životě nechce ani podívat (znám to z vlastní zkušenosti XD). Ale každý má stejně prostě svůj styl a může ho jenom zlepšovat, ne ho úplně vymazat.
A přesně ten jednotný styl v těch obrázcích chybí.
Díky tomu jsem se přehopla od znechucení k rozčilení. Kdyby zůstala jen u toho kradení povídek, pravděpodobně bych já zůstala "jen" u znechucení, mírného rozzlobení, rozesmutnění, litování a částečného pobavení... Jenže pak jsem uviděla cizí obrázky, které vydávala za svou tvorbu (popřípadě tvorbu svého bratra, sestry, nebo někoho takového, ačkoli těžko říct, jestli někoho takovýho vůbec má - čimž ji nechci urazit, ale po těch málo zkušenostech s ní už bych se ale vůbec nedivila, kdyby dokázala zapřít vlastní rodinu), a fakt mě to nasralo, s prominutím.
Pochopte, ještě dokážu překousnout jedno nebo druhý. Ale když někdo krade povídky i kresby zároveň, je to na mě zkrátka moc.
A ještě bych chtěla upozornit, že nevycházím jen ze svého názoru. Kdybych to neměla čím podepřít, vůbec byste tenhle článek nečetli. Ale mrkla jsem se na deviantart a potvrdila si to...
Během chvíle jsem našla pět obrázků, které byly údajně její, a - kupodivu - od pěti různých autorů. Jedna holčina z USA, jedna z Řecka, jedna z Maďarska, další z USA a nakonec ještě další Amík (tentokrát kluk).

Ani nevím, proč to vlastně píšu... ale jednak jsem se chtěla vypsat (fakt mě naštvala, nádhera jedna) a jednak jsem prostě chtěla, abyste to věděli... XD

Ať žijou podvody...

14. ledna 2012 v 17:28 | Koizumi Michiyo |  Moje kecy
Řada z vás už o tom určitě ví, protože Tissin blog určo navštěvujete...
Pro ty, kteří jste se o tom ještě nedočetli... jistá slečna si vesele zkopírovala cizí povídku (konktrétně Strach z lásky od Tissy) a zveřejnila ji na svém blogu jako svou. Rozhodně není jediná, která něco takového udělala, a rozhodně nebude ani poslední... což je smutný, ale co se dá dělat...
Každopádně Tissa všechny na svém blogu poprosila, abychom o tom, co ona dívčina udělala, napsali na blog. Takže píšu, protože v takových případech si prostě musíme pomáhat. ;)
Takže... blog naší kopírky je skrytý pod jménem shippuden-online.blog.cz. Tissinu povídku Strach z lásky už na něm nenajdete, protože ji "autorka" rychle smazala, když se začaly množit komentáře o jejím pravém původu (nejdříve mazala jen komentáře, pak smazala raději celý článek).
Navíc jsem se dočetla, že to neudělala poprvé, ale že už dřív kradla cizí povídky. Takže tak.
Ti, kdo chtějí pomoct, o tom můžou taky informovat na svém blogu (a pokud jste to u Tissy ještě nečetli, doporučuju se podívat na její blog a víc se předtím inromovat o situaci).
Tím bych chtěla skončit... teď se pokusím něco napsat, ale upozorňuju, že školní pololetní mánie ještě neskončila a stále se musím učit, takže psaní se nemůžu moc věnovat. Snad se to brzo změní. ;)
Jop, ještě něco - zároveň bych vás znovu chtěla poprosit, abyste, když narazíte na podobné případy, informovali ty, kterých se to týká. Možná to bude k ničemu a "hříšníci" se stejně nepoučej (konkrétně tahle slečna se zřejmě nepoučila), ale rozhodně toho dokážeme víc, když budem držet při sobě! ;)
A teď už vážně končím... XD
Ciaooooo!!! ^^

Ohiiio ^^

6. ledna 2012 v 21:15 | Koizumi Michiyo |  Moje kecy
Jsem tu víceméně na skok...
Zaprvý jsem chtěla říct, že jsem včera byla na Spartičce. Na hokeji. Konečně! A naprosto jsem se do toho místa a atmosféry zamilovala!!! Sice jsme vyhráli až po nájezdech, ale to nevadí - vyhráli jsmeeeee!!!!!!! Navíc to beru optimisticky - díky tomu jsem tam byla dýl. XD Prostě Spartička je nejlepší a já ten hokej jednoduše miluju. ^^
To je to hezký...
Zadruhý, to horší, je, že se učitelé pravděpodobně zbláznili. V pondělí píšem z chemie (kterou si nepíšu od sedmnáctýho října a nepobírám to XD), ve středu z matiky a ve čtvrtek z biologie (s tou jsem na tom trošilinku líp než s chemií, ale furt to nestojí za řeč XD)... a fakt bych to všechno potřebovala zvládnout co nejlíp, takže přes víkend si zřejmě ani trochu neodfrknu od školy, budu dopisovat a šrotit a šrotit... hrozná zábava...
Takže se obávám, že na povídky si prostě čas nenajdu.
Taky vám ta škola už pěkně leze na mozek?
Pokusím se to nějak ve zdraví přežít a pak vám dám vědět. ;)

A mám šáličkuuuuu!!! Sparťanskou, zápasovou a bude historická, protože se jí nikdy, nikdy, nikdy nezbavim. XD Ani svýho kulíška. ^^ A ačkoli si zřejmě na poslední chvíli zkazim průměr jak z chemie, tak i z biologie (matiku snad dám... pokaď tam nedá nějaký zákeřnosti XD) a je přede mnou takovej antivíkend (protože víkend rovná se odpočinek... a tenhle odpočinkově fakt nevypadá), mám fakticky dobrou náladu!!!
Mějte se kráááááááásně! ^^

One room 2

1. ledna 2012 v 23:53 | Koizumi Michiyo |  Dramione
Pokráčkoooo. ^^
Trochu kratší než obvykle, ale aspoň něco. XD A chtěla jsem říct, že bude minimálně ještě jedna část (možná víc, těžko říct, jak se rozepíšu a jestli se mi to vejde do jedinýho dílu, ale nechtěla bych to moc protahovat) a že ji rozhodně nestihnu napsat a zveřejnit během zítřka. Navíc se zítra musím dokopak a udělat něco do školy, takže se omlouvám, ale holt si budete muset počkat... XD
Jinak doufám, že jste si užili Silvestra a vkročili jste do novýho roku správnou nohou! Hodně štěstí, zdraví, lásky, přátelství, klidu, rodinný pohody, moooooooooooc optimismu a pěkně pevný nervy (škola je škola, no XD)! ;)