Říjen 2010

Bude se jmenovat Malfoy 3

29. října 2010 v 14:28 | Koizumi Michiyo |  Dramione
Tak jo, vrátila jsem se z chaloupky (náladu mi kazil snad jen ten pitomej aft, díky kterýmu mě bolel i smích - což je opravdu, opravdu problém, když jste v baráku sami s Chi a Kiwii, tomu věřte XD) a aspoň trochu tam s něčím pohla.
Mno, nebudu to okecávat, takže přeju hezký čtení! ;)
A jak si vy užíváte prázky? ^^

Dva roky existence!!! ^^

25. října 2010 v 19:51 | Koizumi Michiyo |  Deníček
Je to TOLIK důležitý datum a už teď mě nehorázně mrzí, že jsem nestihla udělat prakticky nic!
Vlastně to ani nestihnu pořádně oslavit!!! Žádný povídky jsem nestihla dopsat, prostě jedno velký nic.
A co že se vlastně děje?
Můj blog dneska slaví své DRUHÉ narozky! ^^
Kopněte mě někdo, ať mi přeskočí a tolik mě nedeptá, že jsem to tak zanedbala!
A to proč? Protože jsem včera pobíhala po Praze, abych se vrátila s dvěma totálně dokonale úžasnýma trikama!!!!! Jsou fakt božííííííííííí - jedno takový luxusně modrý, druhý sice růžový (teda je to spíš taková ta růžová mezi opravdovou růžovou a fialovou nebo dejme tomu vínovou XD), ale s Los Angeles *íííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííp* (přesněji je tam stylovej nápis "I ♥ L.A. přičemž srdíčko se skládá z obrázků z L.A.)!!! Nemusim upozorňovat, proč zbožňuju L.A., že ne? XD
Ale z toho vy nic nemáte... a ve středu (brzo, brzo, brzooooooo ráno) odjíždím s holkama k nám na chaloupku (bohužel se kvůli tanečním musíme vrátit už v pátek... takže se bude muset pořádně máknout, abychom si to užily na maximum! XD), takže toho nic moc nestihnu. Nehledě na moje zejtřejší taneční...
No nic, nebudu to tady zbytečně okecávat.
Prostě...

VŠECHNO NEJLEPŠÍÍÍÍÍÍ, BLOGÍSKU MŮJ MILOVANEJ!!! ^^

Happy birthdaaaaaaaaaaay!!!! ^^

Svit Luny a Slunce 8

21. října 2010 v 18:28 | Koizumi Michiyo |  Svit Luny a Slunce
Tak jo, je to tady. ^^
Je to sice trochu kratší než obvykle, ale (jestli to tak můžu říct) na tuhle kapitolu jsem pyšná! (jinak řečeno tenhle díl se mi fakt líbí XD)
Takže hezké čtení!!!!!!!

Svit Luny a Slunce 7

17. října 2010 v 20:23 | Koizumi Michiyo |  Svit Luny a Slunce
Říkala jsem, že něco prostě zveřejním!!! XD
Ale napsat tenhle díl bylo... hrozný. Ne, že bych nevěděla, co chci napsat. Děj jsem měla vymyšlenej už hrozně dlouho... jen to dostat na papír (do Wordu XD) prostě nešlo.
Asi se to trochu odrazilo i na téhle kapitole, ale co. XD Navíc se mi tuhle část nechtělo nijak zvlášť rozepisovat. Nehledě na to, že tahle původně jednorázovka už teď má 54 stránek, dalších šest mám napsanejch napřed a mám takový blbý tušení, že budu muset napsat ještě epilog, protože nevim, jestli se mi všechno vejde do následující kapitoly. Ale to vám nebude vadit, že ne?
Jop, jinak doufám, že příští díl už bude zveřejněný rychleji (vzhledem k tomu, že už ho mám z větší části sepsanej a zbejvá jen to nějak spojit XD). A taky samozřejmě, že se vám tohle bude líbit. XD

Číslo 16

17. října 2010 v 0:27 | Koizumi Michiyo |  Ohozy blogu
Fajn... znovu nový dess... a tentokrát se projevila závislost na Dramione (vážně je to nehorázně návykový XD).
Nebudu to dlouho rozebírat... a omlouvám se, že to tady pěkně flákám, ale snad zítra konečně něco přidám... I když, nevím... musím se mrknout na slohovku, aspoň začít s referátem na literku a dopsat a doučit se hafo věcí. Ale ne, zejtra prostě něco přidám, i kdybych pak měla propadat!!! Prostě MUSÍM!!!
(Ale fakt nevim, jak to nakonec dopadne. XD)