Prosinec 2008

HAPPY NEW YEAR!!!

31. prosince 2008 v 23:17 | Koizumi Michiyo |  Moje kecy
Všem přeju hrozně moc štěstí do roku 2009 a spoustu splněných přání!!!
Prostě.............

Nová přezdívka

27. prosince 2008 v 13:16 | Koizumi Michiyo |  Moje kecy


Možná jste si všimli, že jsem si změnila přezdívku a tady je důvod...

Saky-sama, původní přezdívka, mi už delší dobu připadala nudná a neoriginální. Na netu jsem narazila na testíky, který vám vyhoděj vaše jméno v cizim jazyce. Je to blbost, ale celkem se zasmějete, když si přečtete nějaké překrouceniny, které vám to hodí.
Tady máte odkázek.

SasuSaku

18. prosince 2008 v 19:58 | Koizumi Michiyo

zastaveno, ponecháno z nostalgie
psala jsem to jako (naivní) čtrnáctka, teď je mi dvacet... asi tak
dokončená
asi jako jediná "echt" kapitolovka
dokončená
"jednorázovka" se trochu protáhla
Jednorázovky (ehm... "jednorázovky")
co k tomu dodat?
snad jen že moje jednorázovky nejsou tak úplně jednorázovky XD
NA PŘÁNÍ (again "jednorázovky")
to samé jako o patro výš, jen jsem se držela něčího zadání


MY ADVICE?

Vlastně většinu povídek jsem tu nechala z nostalgie. V době, kdy jsem je psala, pro mě všechny znamenaly hrozně moc a byly asi to nejlepší, co jsem dokázala vymyslet. Ať se mi to líbí nebo ne, byly a svým způsobem stále jsou mou součástí. Daly mi toho hrozně moc, i když velkou část z nich teď vůbec nemůžu číst, protože něco je tak trapný, až to bolí, a mám "pštrosí" nutkání zahrabat se, nebo aspoň zabořit tvář do polštáře. XD
Ale! Jestli si vážně chcete přečíst něco z toho, co psalo moje o nělik let mladší, naivnější a kýčovitější já, zde máte moje doporučení (které myslím vážně upřímně a které je aktuální k roku 2017). :)
Let kolibříka (odkaz pouze na první díl, další určitě najdete sami) miluju. Nevím přesně proč, ale je to tak. Pořád ji můžu číst a pořád mi dělá radost, takže jestli něco, pak rozhodně tohle. Věřím, že k téhle povídce se budu vracet i za několik let.
Původně jsem vám chtěla nabídnout ještě další tipy, ale upřímně - většinu jsem už zatraceně dlouho nečetla a to, co jsem v poslední době (v rámci prokrastinace) z nostalgie přečetla, bych vám asi doslova nedoporučila. (Rozhodně ne z celého srdce, protože sakra krucinál lidi, víte, kolik mi bylo, když jsem to psala?! A přesně tak to taky ve většině případů vypadá... :D)
Suma sumárum, skončím jenom u výše zmíněného čulibrka a zbytek nechám na vás.